Czym się kierować, wybierając lampy sufitowe do niskich pomieszczeń?

Redaktor | 3 mar 12:54 Zgodnie z przepisami, pomieszczenia mieszkalne muszą mieć co najmniej 2,5 m wysokości, a poddasza użytkowe – nie mniej niż 2,2 m. Tak niskie wnętrza nie są szczególnie trudne w urządzeniu. Większy kłopot może sprawiać ich oświetlenie. Nie ma tu miejsca na okazałe żyrandole. Za to świetnie sprawdzają się lampy sufitowe.

Chcesz być fit, ale masz zbyt mało czasu, żeby spędzać go w kuchni? Chciałbyś jeść zdrowo i regularnie? Dieta pudełkowa jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Redaktor | 24 lut 13:06 W dzisiejszych czasach dominuje moda na zdrowy tryb życia. Zdrowe jedzenie, sport, dbanie o siebie. Niestety nie każdy jest w stanie zadbać o to w 100%. Poświęcamy więcej czasu na pracę, karierę czy też na wygląd zewnętrzny, posiłki schodzą na boczny tor. Dlatego też została stworzona dieta pudełkowa! W trosce o Twoje zdrowie. Jest to opcja bardzo wygodna ale też i smaczna, nie...

ZUS przypomina o nowych terminach opłacania składek

Redaktor | 15 lut 18:47 Po zmianach wprowadzonych przez Polski Ład płatnicy będą przekazywać dokumenty rozliczeniowe i opłacać składki za styczeń 2022 r. i kolejne miesiące do 5., 15. i 20. dnia następnego miesiąca.

Rozliczenie PIT. Informacja dla emerytów i rencistów [KOMUNIKAT KAS]

Redaktor | 7 lut 21:13 Od 15 lutego do 2 maja będzie można składać zeznania PIT za 2021 r. np. w serwisie e-Urząd Skarbowy. Izba Administrcji Skarbowej w Bydgoszczy przypomina emerytom i rencistom, jak mogą przekazać 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego i wskazuje, jak najszybciej otrzymać zwrot podatku.

Zaniżona wartość odszkodowania za szkody wyrządzone przez wichury i nawałnice

kd | 4 lut 07:37 Kontynuujemy temat odszkodowań za zniszczenia spowodowane żywiołem. Ostatnio informowaliśmy o tym, jak reagować bezpośrednio po przejściu wichury oraz w jaki sposób przygotować niezbędną dokumentację. Dziś przyjrzymy się kwestii, która również jest przedmiotem wielu pytań wśród klientów, a mianowicie wysokość przyznanego odszkodowania.

355 tys. wniosków o 500 plus w jeden dzień

kd | 3 lut 08:54 Tylko w pierwszym dniu przyjmowania wniosków o „500 plus” na nowy okres świadczeniowy, trwający od 1 czerwca 2022 r. do 31 maja 2023 r. do ZUS-u wpłynęło ponad 355 tys. wniosków. W samym województwie kujawsko-pomorskim 22,5 tys.