Filtry z mchu zwalczają smog. Instalacje stanęły w wielu miastach

Redaktor | 22 lis 12:14 Zdolność mchu do pochłaniania zanieczyszczeń znana jest już od dłuższego czasu, jednak ten potencjał pozostawał niewykorzystany. Ten stan rzeczy zmieniła niemiecka firma „Green City Solutions”, która opracowała projekt wykorzystania mchu w oczyszczeniu miasta ze smogu. Za instalację „CityTree” zdobyła główną nagrodę na „Smogathonie” w 2016 roku.

Chcesz oszczędzać ciepło? Sprawdź jak to zrobić

Redaktor | 17 lis 15:57 Ciemno i chłodno może być jedynie za oknem. W domu musi być ciepło i przytulnie. Jak mieć ciepło i jednocześnie nie narażać domowego budżetu an zbędne wydatki informuje nowa kampania reklamowa Państwowej Grupy Energetycznej.

Gęsina na świętego Marcina. Risotto i bulion [PRZEPIS WIDEO]

mk | 9 lis 10:10 Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w weekend zaprosił internautów na warsztaty kulinarne z gęsiną w roli głównej. Dwa miesiące wcześniej marszałek Piotr Całbecki wspólnie z Anią Starmach przyrządzili builon i ristotto z gęsiną.

Szkoła była jej drugim domem [WSPOMNIENIE]

Anna Szarapka | 1 lis 17:48 Przez wiele lat funkcjonowania szkoły muzycznej i życia kulturalno-artystycznego Bydgoszczy, była solistą, koncertmistrzem, dyrygentem, ale czasem siadała w ostatnim pulpicie swojej orkiestry, bo wiedziała, że służyć oznacza zająć ostatnie miejsce. 

Jak znaleźć pracę w Bydgoszczy?

Redaktor | 29 paź 10:28 Bydgoszcz to średniej wielkości miasto, w którym można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy. Poszukiwanie zatrudnienia powinno się rozpocząć od wybrania się do urzędu pracy oraz agencji pracy tymczasowej. Następnie warto przejrzeć portale z ofertami pracy.

Jakie kolory warto wybrać, gdy projektujemy notesy reklamowe?

Redaktor | 26 paź 17:12 Notesy reklamowe to produkty, które są chętnie wykorzystywane do promocji biznesu. Są użyteczne, sprawdzają się w wielu sytuacjach, a do tego ładnie wyglądają na biurku. Dla wielu osób to podstawowe narzędzie do planowania i budowania strategii marki. Chcesz towarzyszyć swojemu klientowi w codziennych i zawodowych wyzwaniach? Podaruj mu notes reklamowy w ciekawym kolorze. Sprawdź,...