Temat na czasie – kredyty frankowe

Redaktor | 13 maj 2022 Swego czasu kredyty we frankach szwajcarskich były korzystnym rozwiązaniem dla kredytobiorców. Niestety, sytuacja się zmieniła i dziś kojarzą się one z długami.

Otwarcie salonu Pan Materac w Bydgoszczy – promocje do 35%!

Redaktor | 11 maj 2022 Wielkie otwarcie salonu Pan Materac w Bydgoszczy! Jest to kolejny punkt na mapie sieci salonów Pan Materac, w którym dostępne będą najlepsze materace, łóżka i akcesoria do sypialni od renomowanych na rynku producentów! Przyjdź w dniach 20–21 maja do AUCHAN BYDGOSZCZ FORDON przy ul. Mariana Rejewskiego 3 i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów – promocje nawet do 35% od cen regularnych!

Jak wybrać najlepszy tani kredyt gotówkowy?

Redaktor | 26 kwi 2022 Jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Obecnie można to zrobić bez wychodzenia z domu. Cała procedura jest szybka i w efekcie pieniądze znajdą się na twoim koncie w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Mimo wszystko warto pamiętać, że każdy kredyt to zobowiązanie. Jak wybrać dobry i tani kredyt gotówkowy? Dowiesz...

Wakacje 2022 z wylotem z Bydgoszczy

Redaktor | 24 kwi 2022 Coraz więcej klientów rezerwuje w biurach podróży wakacyjne wyjazdy: jak dotąd najpopularniejsze kraje to Turcja, Grecja i Tunezja. Chętnie wybierane są również Bułgaria, Egipt i Hiszpania. Do niektórych z nich w tym roku możemy polecieć bezpośrednio z Bydgoszczy.

Tradycyjne potrawy na Wielkanoc. Warto skorzystać z przepisów

ak | 14 kwi 2022 Żurek, biała kiełbasa czy mazurki – bez nich nie wyobrażamy sobie wielkanocnego stołu. Na krajowej liście produktów tradycyjnych znajduje się wiele potraw charakterystycznych dla naszego regionu. Wykonane samodzielnie według starych, sprawdzonych receptur będą świetnie smakować w święta.