Do 1 lutego trzeba złożyć ZUS IWA za 2020 r. [KOMUNIKAT ZUS]

Redaktor | 21 sty 09:11 1 lutego upływa termin na złożenie informacji o danych do ustalenia indywidualnej składki na ubezpieczenie wypadkowe na kolejny rok składkowy, trwający od kwietnia do końca marca następnego roku. Nie jest to jednak obowiązek wszystkich firm. Taki obowiązek mają przedsiębiorcy, którzy w ubiegłym roku zgłaszali do ubezpieczenia wypadkowego przeciętnie co najmniej 10 osób oraz...

„Koduj z Gigantami” także w Bydgoszczy. Trwają zapisy [PATRONAT]

Redaktor | 20 sty 12:17 Rozpoczęła się rejestracja na ósmą edycję ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży: Monsteriadę „Koduj z Gigantami”. Dla uczestników z całego kraju przygotowano ponad 2500 miejsc na wydarzenia stacjonarne i kilka tysięcy na zajęcia online.

Oferty pracy w Bydgoszczy - komu będzie łatwiej zdobyć pracę?

Redaktor | 11 sty 13:13 Poszukiwanie pracy bywa uciążliwe i męczące, w szczególności, gdy ofert na rynku pracy brakuje. Jednakże rynek pracowniczy w Bydgoszczy, mimo nieprzychylnych sytuacji na całym świecie, można spokojnie powiedzieć, że kwitnie w pełni i wciąż poszukuje odpowiedzialnych osób do pracy na terenie swojego miasta.

Chcesz kupić działkę? Zajrzyj do Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy

kd | 7 sty 09:16 21 stycznia 2021 roku Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy zorganizuje przetarg na sprzedaż działki w Raduczu w województwie łódzkim. Cena wywoławcza za ponad pięciohektarową nieruchomość to 315 tys. zł. Zyski ze sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

Ślubował, że w chorobie nie opuści i tego się trzyma

Redaktor | 25 gru 13:27 – Muszę się nią opiekować, po to brałem ślub, a nie po to, żeby ją gdzieś oddawać – mówi pan Roman o swojej chorej żonie. Boryka się jednak z problemami finansowymi. Pomagająca mu wolontariuszka ma nadzieję, że znajdą się kolejne osoby, które zachciałyby go wspierać.

Jak święta spędzają lekkoatletyczne gwiazdy z AZS?

Redaktor | 24 gru 15:32 Justyna Święty-Ersetic zasiądzie do wigilijnego stołu po raz pierwszy w nowym domu, Małgorzata Hołub-Kowalik zamówiła dla bliskich kilkadziesiąt prezentów, Konrad Bukowiecki pomaga mamie w kuchni, a Anita Włodarczyk w święta będzie trenować w Katarze. Czołowi polscy lekkoatleci, zawodnicy klubów AZS, uwielbiają święta Bożego Narodzenia.