Milion za spoty. Rząd szuka autora

Jarosław Aleksander | 23 sie 15:13 Rząd ogłosił przetarg na nowe spoty internetowe i telewizyjne na potrzeby kampanii społecznych. Do wydania przygotowano prawie milion złotych.

Lody? A może sorbet? Sprawdź jakie to proste!

BR | 23 sie 11:28 Nieodłączną częścią lata są lody. Wydajemy na nie pieniądze, jednak przedstawiamy łatwe przepisy na ich samodzielne wykonanie. Wiadomo powszechnie, że lody własnej roboty smakują dwa razy lepiej. Preferujesz słodkie lody czy orzeźwiające sorbety?

Gorąco w domu? Włącz kaloryfer

kd | 21 sie 16:25 Upały za oknem coraz bardziej potrafią dokuczyć. Najlepszą metodą na ochłodzenie jest włączenie klimatyzatora. Jednak nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. W Polsce trwa próba rozwiązania tego problemu.

Frater zaprasza na wycieczkę. Celem Ateny Roztocza

Redaktor | 19 sie 20:07 Biuro Turystyczno Pielgrzymkowe zaprasza na kolejną niesamowitą wycieczkę. Tym razem miejscem docelowym są Ateny Roztocza To oczywiście nie jedyna miejscowość, którą będzie można odkryć  w trakcie 6 dniowej podróży.

Mniej fast foodów - większe straty

BR | 17 sie 06:02 Koronawirus zmienił wiele w naszym dotychczasowym życiu. Jak zmieniło się nasze podejście do fast foodów? Przeprowadzono badania, które firmy odniosły największe straty.