Jak odzyskać pieniądze z polisolokaty?

Redaktor | 11 mar 12:57 Kilka lat temu prawdziwy boom przeżywały produkty finansowe o wdzięcznej nazwie: polisolokaty. Był to doskonały plan na zarabianie pieniędzy przez różne instytucje, które posiadały je w swojej ofercie. Ubezpieczenie na korzystnych warunkach,  a w tle perspektywa dużego zysku często stawały się ryzykowną inwestycją przynoszącą straty.

Wypadek komunikacyjny – kto może dochodzić roszczeń i co można uzyskać?

Redaktor | 4 mar 14:02 Na początku warto odpowiedzieć na pytanie, kogo dotyczy wypadek komunikacyjny. Mianowicie poszkodowanymi w tego typu zdarzeniach są nie tylko kierowcy samochodów, ale również motocykliści, piesi, rowerzyści, a także pasażerowie pojazdów. I każdemu bez wyjątku przysługuje prawo do odszkodowania.

Czym się kierować, wybierając lampy sufitowe do niskich pomieszczeń?

Redaktor | 3 mar 12:54 Zgodnie z przepisami, pomieszczenia mieszkalne muszą mieć co najmniej 2,5 m wysokości, a poddasza użytkowe – nie mniej niż 2,2 m. Tak niskie wnętrza nie są szczególnie trudne w urządzeniu. Większy kłopot może sprawiać ich oświetlenie. Nie ma tu miejsca na okazałe żyrandole. Za to świetnie sprawdzają się lampy sufitowe.

Chcesz być fit, ale masz zbyt mało czasu, żeby spędzać go w kuchni? Chciałbyś jeść zdrowo i regularnie? Dieta pudełkowa jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Redaktor | 24 lut 13:06 W dzisiejszych czasach dominuje moda na zdrowy tryb życia. Zdrowe jedzenie, sport, dbanie o siebie. Niestety nie każdy jest w stanie zadbać o to w 100%. Poświęcamy więcej czasu na pracę, karierę czy też na wygląd zewnętrzny, posiłki schodzą na boczny tor. Dlatego też została stworzona dieta pudełkowa! W trosce o Twoje zdrowie. Jest to opcja bardzo wygodna ale też i smaczna, nie...

ZUS przypomina o nowych terminach opłacania składek

Redaktor | 15 lut 18:47 Po zmianach wprowadzonych przez Polski Ład płatnicy będą przekazywać dokumenty rozliczeniowe i opłacać składki za styczeń 2022 r. i kolejne miesiące do 5., 15. i 20. dnia następnego miesiąca.

Rozliczenie PIT. Informacja dla emerytów i rencistów [KOMUNIKAT KAS]

Redaktor | 7 lut 21:13 Od 15 lutego do 2 maja będzie można składać zeznania PIT za 2021 r. np. w serwisie e-Urząd Skarbowy. Izba Administrcji Skarbowej w Bydgoszczy przypomina emerytom i rencistom, jak mogą przekazać 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego i wskazuje, jak najszybciej otrzymać zwrot podatku.