Jak znaleźć pracę w Bydgoszczy?

Redaktor | 29 paź 10:28 Bydgoszcz to średniej wielkości miasto, w którym można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy. Poszukiwanie zatrudnienia powinno się rozpocząć od wybrania się do urzędu pracy oraz agencji pracy tymczasowej. Następnie warto przejrzeć portale z ofertami pracy.

Jakie kolory warto wybrać, gdy projektujemy notesy reklamowe?

Redaktor | 26 paź 17:12 Notesy reklamowe to produkty, które są chętnie wykorzystywane do promocji biznesu. Są użyteczne, sprawdzają się w wielu sytuacjach, a do tego ładnie wyglądają na biurku. Dla wielu osób to podstawowe narzędzie do planowania i budowania strategii marki. Chcesz towarzyszyć swojemu klientowi w codziennych i zawodowych wyzwaniach? Podaruj mu notes reklamowy w ciekawym kolorze. Sprawdź,...

Zmiany w wystawianiu L4

BR | 22 paź 10:21 Urzędnicy szykują zmiany dotyczące wystawiania zwolnień chorobowych. Procedura zostanie skrócona.

Podatek od posiadania psa. W 2021 roku duże kwoty

Jarosław Aleksander | 18 paź 08:55 Podatek od psa obowiązuje w Polsce od 1991 roku, wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jego istnienia. Jest on dochodem gminy, która jest odpowiedzialna za ustalenie jego wysokości. Zgodnie z Ustawą o podatkach i opłatach lokalnych gminy mogą ustalać podatek od psa nie większy niż limit, który z kolei ustala Ministerstwo Finansów.