Nowoczesne sofy do salonu

Redaktor | 16 cze 08:24 Minimalistyczne wnętrza to połączenie prostych form, doskonałej jakości materiałów i oczywiście funkcjonalności. I dlatego właśnie niezwykle ważne jest, jaką sofę, komodę czy też stół wybierzemy. Wpływają one na wygląd całego wnętrza, a także muszą odpowiadać na potrzeby domowników i pasować od ich stylu życia. Z zasady więc największą uwagę przykładamy do...

Jak oszczędzać na emeryturę? Czy warto założyć lokatę?

Redaktor | 9 cze 16:01 Rosnący poziom zamożności Polaków nie przekłada się niestety na realną wysokość emerytur. Wszystkie dane statystyczne mówią o tym, że ich wartość (w stosunku do obecnej pensji) będzie aktualnie spadać. Dlaczego tak się dzieje i jak się w takiej sytuacji zabezpieczyć na przyszłość?

Terytorialsi wprowadzali dzieci w świat mundurów. Zajęcia, pokaz i słodkości

Redaktor | 4 cze 11:09 Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej aktywnie włączyło się w  organizację Dnia Dziecka. We wtorek (1 czerwca) żołnierze poprowadzili otwarte zajęcia dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny z Golubia Dobrzynia oraz w ramach Garnizonowego Dnia Dziecka zorganizowali pokaz sprzętu i uzbrojenia.

Dyżur telefoniczny dla przedsiębiorców [KOMUNIKAT ZUS]

Redaktor | 22 maj 11:32 We wtorek, 25 maja w godz. 9.00-12.00 odbędzie się kolejny dyżur telefoniczny z ekspertami ZUS. Przedsiębiorcy dowiedzą się, czy mogą skorzystać z ulgi na start, preferencyjnych składek czy Małego ZUS-u plus.

Używasz Windows 10? To musisz wiedzieć!

kd | 20 maj 11:09 Microsoft przyzwyczaił już swoich użytkowników, że dwa razy do roku w okresie wiosennym i jesiennym udostępnia duże aktualizacje dla swojej głównej platformy Windows 10. W obecnej aktualizacji znajdziemy dużo zmian, które jednak są dopiero wstępem do jesiennych zmian.