Wniosek o 500 plus na nowy okres świadczeniowy złóż do końca czerwca!

kd | 1 cze 09:01 Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, by nie zwlekać ze złożeniem wniosku o 500 plus na nowy okres świadczeniowy. - Jeśli rodzic spóźni się i złoży wniosek o 500 plus po ostatnim dniu czerwca, to świadczenie otrzyma od miesiąca złożenia wniosku - przypominają urzędnicy. - Wyjątek stanowią rodzice, którym urodziło się dziecko. Oni mają trzy miesiące na złożenie...

Wyjątkowe święto. Dzień Matki z „Dziecięcym Graffiti” [ZDJĘCIA]

ak | 26 maj 09:25 Kochają nas bezwarunkową miłością, dbają i troszczą się przez całe życie. 26 maja mają swoje święto. Dzień Matki to idealna okazja, by podarować mamie wyjątkowy prezent. Muzealne spotkanie uczestników projektu „Dziecięce Graffiti” połączone było tym razem z przygotowaniem upominków z okazji Dnia Matki.

Temat na czasie – kredyty frankowe

Redaktor | 13 maj 15:03 Swego czasu kredyty we frankach szwajcarskich były korzystnym rozwiązaniem dla kredytobiorców. Niestety, sytuacja się zmieniła i dziś kojarzą się one z długami.

Otwarcie salonu Pan Materac w Bydgoszczy – promocje do 35%!

Redaktor | 11 maj 13:06 Wielkie otwarcie salonu Pan Materac w Bydgoszczy! Jest to kolejny punkt na mapie sieci salonów Pan Materac, w którym dostępne będą najlepsze materace, łóżka i akcesoria do sypialni od renomowanych na rynku producentów! Przyjdź w dniach 20–21 maja do AUCHAN BYDGOSZCZ FORDON przy ul. Mariana Rejewskiego 3 i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów – promocje nawet do 35% od cen regularnych!

Jak wybrać najlepszy tani kredyt gotówkowy?

Redaktor | 26 kwi 14:05 Jednym z najłatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Obecnie można to zrobić bez wychodzenia z domu. Cała procedura jest szybka i w efekcie pieniądze znajdą się na twoim koncie w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Mimo wszystko warto pamiętać, że każdy kredyt to zobowiązanie. Jak wybrać dobry i tani kredyt gotówkowy? Dowiesz...

Wakacje 2022 z wylotem z Bydgoszczy

Redaktor | 24 kwi 09:34 Coraz więcej klientów rezerwuje w biurach podróży wakacyjne wyjazdy: jak dotąd najpopularniejsze kraje to Turcja, Grecja i Tunezja. Chętnie wybierane są również Bułgaria, Egipt i Hiszpania. Do niektórych z nich w tym roku możemy polecieć bezpośrednio z Bydgoszczy.