Oferty pracy w Bydgoszczy - komu będzie łatwiej zdobyć pracę?

Redaktor | 11 sty 13:13 Poszukiwanie pracy bywa uciążliwe i męczące, w szczególności, gdy ofert na rynku pracy brakuje. Jednakże rynek pracowniczy w Bydgoszczy, mimo nieprzychylnych sytuacji na całym świecie, można spokojnie powiedzieć, że kwitnie w pełni i wciąż poszukuje odpowiedzialnych osób do pracy na terenie swojego miasta.

Chcesz kupić działkę? Zajrzyj do Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy

kd | 7 sty 09:16 21 stycznia 2021 roku Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy zorganizuje przetarg na sprzedaż działki w Raduczu w województwie łódzkim. Cena wywoławcza za ponad pięciohektarową nieruchomość to 315 tys. zł. Zyski ze sprzedaży Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na budowę nowych mieszkań dla żołnierzy zawodowych.

Ślubował, że w chorobie nie opuści i tego się trzyma

Redaktor | 25 gru 13:27 – Muszę się nią opiekować, po to brałem ślub, a nie po to, żeby ją gdzieś oddawać – mówi pan Roman o swojej chorej żonie. Boryka się jednak z problemami finansowymi. Pomagająca mu wolontariuszka ma nadzieję, że znajdą się kolejne osoby, które zachciałyby go wspierać.

Jak święta spędzają lekkoatletyczne gwiazdy z AZS?

Redaktor | 24 gru 15:32 Justyna Święty-Ersetic zasiądzie do wigilijnego stołu po raz pierwszy w nowym domu, Małgorzata Hołub-Kowalik zamówiła dla bliskich kilkadziesiąt prezentów, Konrad Bukowiecki pomaga mamie w kuchni, a Anita Włodarczyk w święta będzie trenować w Katarze. Czołowi polscy lekkoatleci, zawodnicy klubów AZS, uwielbiają święta Bożego Narodzenia.

Trójmiasto pełne atrakcji. Czas je odkryć!

Redaktor | 21 gru 08:25 Wzdłuż brzegu Bałtyku, w Zatoce Gdańskiej, leżą obok siebie trzy piękne miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynia, należące do tzw. aglomeracji trójmiejskiej. Mimo że sąsiadują ze sobą, mają całkiem odmienny charakter i kuszą turystów zróżnicowanymi atrakcjami.

Najlepsze gry 2020 roku [RELACJA Z GALI]

Redaktor | 18 gru 12:54 W czwartek (10 grudnia) odbyła się coroczna ceremonia The Game Awards, podczas której nagrodzono najwybitniejsze gry tego roku oraz ogłoszono zwycięzcę w najważniejszej kategorii: „Gra Roku”. Pośród osób ogłaszających wyróżnienia byli m.in.: Christopher Nolan, Keanu Reeves, Brie Larson, John David Washington, Gal Gadot, Nolan North czy Tom Holland. Wszystko odbywało się w...

Wyższe emerytury dla rocznika 1953 [KOMUNIKAT ZUS]

kd | 17 gru 14:03 Osoby na wcześniejszej emeryturze, które urodziły się w 1953 roku, mogą jeszcze wystąpić o naliczenie nowej emerytury na korzystnych zasadach. Czasu na złożenie wniosku jest coraz mniej. Upływa on 11 stycznia 2021 roku. Osoby, które mają już przyznaną emeryturę powszechną po emeryturze wcześniejszej, nie muszą robić nic. ZUS sam przeliczy im świadczenie.

Emerytury i renty jeszcze przed świętami [KOMUNIKAT ZUS]

kd | 14 gru 15:17 Wielkimi krokami zbliżają się święta. Seniorzy z niecierpliwością czekają na swoją emeryturę czy rentę. Niektórzy obawiają się czy świadczenie otrzymają jeszcze przed świętami. Część z nich termin wypłaty swojego świadczenia ma na 25 dnia miesiąca, a w grudniu wypada on w dzień Świąt Bożego Narodzenia.