Alimenty od państwa. Zmieniają się zasady

Krzysztof Drozdowski | 14 wrz 14:17 Od 1 października niemal 40 tysięcy osób uzyska prawo do zasiłku alimentacyjnego otrzymywanego od państwa. Jest to efekt wzrostu kryterium dochodowego do kwoty 900 zł oraz pojawienia się mechanizmu "złotówka za złotówkę".

Kredyt hipoteczny – kalkulator kredytu

Redaktor | 8 wrz 12:38 Średnia wartość kredytu hipotecznego, jaki zaciągany jest w bankach działających na terenie naszego kraju, wynosi 350 000 złotych. Są to zobowiązania na dużą wartość, dlatego też cechuje je wysokie ryzyko kredytowe. Nie ma też wątpliwości, że sama decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego jest nierzadko najważniejszą w życiu - takie zobowiązanie jest celowe, dotyczy...

Milion za spoty. Rząd szuka autora

Jarosław Aleksander | 23 sie 15:13 Rząd ogłosił przetarg na nowe spoty internetowe i telewizyjne na potrzeby kampanii społecznych. Do wydania przygotowano prawie milion złotych.

Lody? A może sorbet? Sprawdź jakie to proste!

BR | 23 sie 11:28 Nieodłączną częścią lata są lody. Wydajemy na nie pieniądze, jednak przedstawiamy łatwe przepisy na ich samodzielne wykonanie. Wiadomo powszechnie, że lody własnej roboty smakują dwa razy lepiej. Preferujesz słodkie lody czy orzeźwiające sorbety?

Gorąco w domu? Włącz kaloryfer

kd | 21 sie 16:25 Upały za oknem coraz bardziej potrafią dokuczyć. Najlepszą metodą na ochłodzenie jest włączenie klimatyzatora. Jednak nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. W Polsce trwa próba rozwiązania tego problemu.