Wydarzenia 9 mar 2017 | Redakcja
Bilety na mistrzostwa Europy U23 już w sprzedaży

W sprzedaży są już bilety na mistrzostwa Europy do lat 23. w lekkiej atletyce Bydgoszcz 2017. Ceny wejściówek całodniowych rozpoczynają się od 5 złotych.

Mistrzostwa odbędą się od 13 do 16 lipca na stadionie Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka. O medale Europy walczyć będą zawodnicy, którzy nie ukończyli jeszcze 23. roku życia. Wśród nich są już utytułowani lekkoatleci, m.in. medaliści halowych mistrzostw Europy w Belgradzie: Ewa Swoboda (bieg), Sofia Ennaoui (bieg) i Konrad Bukowiecki (kula), a także czwarta zawodniczka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro Maria Andrejczyk (oszczep).

Bilety można kupować poprzez portal eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Na miejsca numerowane (kategoria A) kosztują 40 zł za dzień w sektorach przy starcie i mecie, a na miejsca nienumerowane (kategoria B) -10 zł za dzień oraz 5 zł ulgowe w pozostałych sektorach.

Karnety 4-dniowe w kategorii A kosztują 160 zł, w kategorii B - 40 zł oraz ulgowe po 20 zł. Bilety ulgowe dostępne są dla młodzieży do 18 lat oraz emerytów i rencistów z dokumentem potwierdzającym uprawnienia. Dla osób niepełnosprawnych bilet w cenie ulgowej, drugi bilet dla opiekuna również w cenie ulgowej. Dzieci do 6 lat wraz z opiekunem mogą wchodzą na zawody za darmo.

Redakcja Autor