Wydarzenia 16 maj 2017 | Redaktor
Jubileuszowa edycja targów „Wod-Kan”

Dzisiaj rozpoczęły się targi "Wod-Kan". Impreza potrwa do 18 maja/ fot. materiały organizatora

Dzisiaj (16.05) na terenach Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego w Myślęcinku rozpoczęły się XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Kanalizacji „Wod-Kan”, organizowane przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie”. Impreza potrwa do 18 maja.

W tym roku zwiedzający bydgoską ekspozycję mają okazję zapoznać się z ofertą blisko 400 czołowych producentów zaopatrujących branżę wod-kan w nowoczesne urządzenia i maszyny oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Organizatorzy przygotowali też wiele imprez towarzyszących, między innymi, pokaz tańczących maszyn JCB-Interhandler i tradycyjną biesiadę targową – tym razem przy dźwiękach muzyki irlandzkiej. Rozstrzygnięte zostaną dwa konkursy: za najciekawszą ekspozycję, oraz za najciekawsze rozwiązanie techniczne.

Targi Wod-Kan od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Goszczą na nich specjaliści z branży wodociągowo-kanalizacyjnej: prezesi firm, służby techniczne, projektanci, instalatorzy, eksploatatorzy, inżynierowie, przedstawiciele samorządów. Wystawa jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, źródłem wiedzy i pozyskania nowych kontaktów.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor