Wydarzenia 14 kwi 2017 | Redaktor
Londyn Luton – nowe połączenie lotnicze

Londyn Luton to nowy kierunek, który Ryanair zaoferuje podróżnym bydgoskiego portu. Loty na tej trasie będą odbywać się 3 razy w tygodniu – w środy, piątki oraz niedziele. Połączenie uruchomione zostanie 29 października.

- Nasz rozkład lotów z Bydgoszczy na sezon zimowy na chwilę obecną obejmuje 4 trasy łącznie, w tym popularne kierunki na wyjazdy weekendowe  - Londyn Stansted, Birmingham oraz Dublin – mówi Olga Pawlonka z firmy Ryanair. - Z okazji ogłoszenia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety już od 119 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż od października do grudnia dostępne są na Ryanair.com do poniedziałku (17 kwietnia).

Połączenie Bydgoszcz - Luton będzie szóstym kierunkiem oferowanym przez irlandzką linię lotniczą pasażerom z regionu. Stanowi uzupełnienie dla popularnych kierunków w Wielkiej Brytanii -  Londyn Stansted, Birmingham oraz Glasgow.

Lotnisko w Luton położone jest około 50 km na północ od centrum Londynu. To ciekawa alternatywa dla osób podróżujących zarówno do stolicy Wielkiej Brytanii, jak też do miast w środkowej i wschodniej Anglii. Port jest świetnie skomunikowany zarówno z Londynem oraz z innymi miastami w regionie. 

W ciągu 6 lat obecności irlandzkiego przewoźnika na bydgoskim lotnisku z jego usług skorzystało już ponad 2 500 000 pasażerów. Pierwszy lot do Bydgoszczy Boeinga 737-8AS pod szyldem Ryanair odbył się 30 października 2005 roku. Nowy kierunek jest już dostępny w systemie rezerwacyjnym Ryanair.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor