Wydarzenia 5 paź 2017 | Redaktor
Nowy numer „Tygodnika Bydgoskiego” już w kioskach

Jakie są perspektywy bydgoskiego lotniska? To główny temat najnowszego wydania „Tygodnika Bydgoskiego”. W numerze także m.in. rozmowa z europosłem Kosmą Złotowskim.

W tym roku, w porównaniu z ubiegłym, prawdopodobnie spadnie liczba pasażerów korzystających z bydgoskiego lotniska. Co robią akcjonariusze i władze Portu Lotniczego, aby odwrócić tę tendencję? Jakie będą nowe połączenia? Czy są szanse na to, aby bydgoski port odgrywał bardziej znaczącą rolę w komunikacji lotniczej w kraju?

Aktualności: Uczelnie w całym kraju czeka w przyszłym roku wiele zmian związanych z reformą szkolnictwa wyższego. Jaką w związku z tym ofertę miały bydgoskie uczelnie w tym roku akademickim?

Według specjalistów, chemikalia znajdujące się na terenie dawnego Zachemu to najgroźniejsza bomba ekologiczna w Polsce. Oczyszczenie pozachemowskich terenów potrwa co najmniej 20 lat i będzie kosztować około 3 mld zł.

Nie dostosujemy Polski do wizji Unii Europejskiej. Chcemy proponować i forsować własne rozwiązania – mówi europoseł Kosma Złotowski w rozmowie z redaktorem naczelnym „Tygodnika Bydgoskiego” Michałem Jędryką.

Sport: Skąd wzięła się fascynacja tenisem stołowym – opowiada „Tygodnikowi” Zbigniew Leszczyński, menedżer, sponsor ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

Oprócz tego w numerze lifestyle, recenzje, komentarze, religia, krzyżówki i program TV. Zapraszamy do kiosków.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor