Wydarzenia 30 mar 2017 | Redaktor
Ostatnie bezpłatne wydanie Tygodnika Bydgoskiego. Co w numerze?

Tygodnik Bydgoski nr 6/2017

W czwartek 30 marca ukazał się 7 numer „Tygodnika Bydgoskiego”. Kultowe miejsca znikają z ulicy Gdańskiej – to nasz temat tygodnia. Co jeszcze przygotowaliśmy dla czytelników? Gdzie dostaniesz naszą gazetę?

W piątek 31 marca zamykają się dwa kultowe punkty na ulicy Gdańskiej: Działająca od przeszło 150 lat apteka „Pod Łabędziem”, a także fryzjer „Kosmyk” z ponad stuletnimi tradycjami. Rozmawialiśmy z ich właścicielami. Pytamy ekspertów jaka jest przyszłość salonu miasta. Przypominamy także, jak Gdańska wyglądała przed laty.

Rozliczamy się z komuną. Dlaczego sowiecki szpieg Michał Rola – Żymierski wciąż jest honorowym obywatelem Bydgoszczy. Czy powinniśmy usunąć z mapy miasta al. Planu Sześcioletniego i ul. Zygmunt Berlinga? O to pytamy radnych: Pawła Bokieja (PiS) i Lech Zagłobę-Zyglera (PO).

Teatr Polski będzie miał nowego dyrektora. Łukasz Gajdzis zyskał aprobatę prezydenta Rafała Bruskiego. Artyści nie mogą się z tym pogodzić i chcą zaskarżyć decyzję do sądu.

Piłkarze B-klasy wracają na boiska. Już w niedzielę o 11 hit wiosny, czyli pojedynek o awans: Zawisza Bydgoszcz – Wisła Fordon.

Możemy dogonić Europę Zachodnią – mówi Cezary Kaźmierczak, twórca Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Co sądzi o planie Morawieckiego?

Lifestyle, czyli jak wrócić do formy po zimie oraz fakty i mity o cholesterolu.

Ponadto: aktualności z miasta i regionu, recenzje oraz opinie.

Tygodnik Bydgoski dostaniesz w następujących punktach dystrybucji. Od 6 kwietnia Tygodnik Bydgoski kupisz w kioskach Ruchu, salonach Kolportera i sklepach Żabka.

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor