Żużel 22 lut 2019 | Redaktor

Tomasz Gollob został ambasadorem marki wody mineralnej „Selenka”. W drugiej połowie marca w sklepach pojawi się woda z podobizną Golloba na etykiecie.

- To wielki dzień dla uzdrowiska, bo gościmy tak wielkiego człowieka, ale jest też szansa ulżyć naszemu bohaterowi Tomkowi Gollobowi – mówił na konferencji prasowej Krzysztof Grządziel, właściciel Uzdrowiska Wieniec-Zdrój i marki wody minernalnej Selenka. – Dzięki tej wodzie i dzięki tym właściwościom uda się pomóc naszemu mistrzowi. Podpisujemy umowę na trzy lata. Tomasz z nami, a my z Tomaszem.

Tomasz Gollob: - W moim życiu wiele się zmieniło i zmieniło się na trudniejsze życie, które doświadczam. Teraz będę mógł docenić tę wodę i to co stoi za tą nazwą, czyli pomoc dla mnie i rzecz, która jest dla mnie potrzebna, która pozwoli budować moje nowe życie, życie pozasportowe. Nie poddaję się. Selen jest pierwiastkiem życia. Potrafi uzdrawiać ludzi.

W piątek (22 lutego) drużyna ZOOleszczBydgoszcz rozpoczęła zgrupowanie w kompleksie Uzdrowisko Wieniec Zdrój. Obóz rozpocznie się odprawą, którą z zawodnikami przeprowadzi dyrektor sportowy klubu Tomasz Gollob. Treningi przeprowadzi znakomity trener i kickbokser Łukasz Rambalski z Hunter Gym.

Z zawodników swój udział potwierdzili m.in. Rene Bach, Ricky Wells, Matic Ivačič oraz krajowi zawodnicy drużyny: Tomasz Orwat, Kamil Brzozowski, Mikołaj Curyło, Mateusz Jagła, Marcel Studziński.

Konferencja prasowa Krzysztofa Grządziela i Tomasza Golloba - o kontrakcie, ale również o leczeniu i nadziejach:

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor