Zasnął w trawie z papierosem. Ogień zaczął zajmować okolicę

ak | 26 mar 2022 Bardzo niebezpieczną sytuację stworzył 67-letni mieszkaniec gminy Szubin (pow. nakielski). Mężczyzna, będąc pod wpływem alkoholu, zasnął w trawie z papierosem. Gdyby nie zgłoszenie, które wpłynęło do odpowiednich służb i ich szybka reakcja, mogłoby dojść do tragedii.

„Proszę, abyśmy budowali świętość tej diecezji”. Diecezja bydgoska obchodziła 18. urodziny

mk | 26 mar 2022 – Mam nadzieję, że te skromne obchody pozwolą nam umocnić świadomość przynależności do diecezji i wzajemną jedność. Pełnoletność diecezji jest doskonałą okazją, żeby za ten żywy Kościół Bogu podziękować – mówił ks. bp Krzysztof Włodarczyk. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (25 marca) świętowano 18. rocznicę utworzenia diecezji bydgoskiej.

Zmiana czasu na letni. Ważna informacja dla pasażerów

Redaktor | 26 mar 2022 W nocy z soboty (26 marca) na niedzielę (27 marca) przesuwamy wskazówki zegarów o godzinę do przodu (z 2.00 na 3.00). W związku z tym między 2.00 a 2.59 nie zostaną wykonane kursy linii nocnych, w tym odjazdy z placu Kościeleckich o godz. 2.15.

Budowa basenu na Miedzyniu. Trwają prace przy elewacji

Redaktor | 25 mar 2022 Różnymi kolorami będzie mienić się elewacja pływalni przy ul. Pijarów – trwa m.in. montaż okładzin. Wewnątrz prowadzone są prace przy instalacjach. Wykonawca zakłada, że obiekt będzie gotowy wczesną jesienią.