Description of Image

Znowu zamkną? Nie! Tym razem otworzą

Redaktor | 5 cze 08:12 W związku zakończeniem prac wodociągowych i zgodnie z informacjami przekazanymi przez inwestora (Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy) - od czwartkowego popołudnia (6 czerwca) zostanie przywrócony ruch pojazdów na ul. Solskiego i Pięknej.

Biuro za złotówkę. Promocja w BPPT

Redaktor | 4 cze 16:56 Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny rusza z kolejną promocyjną ofertą dla nowych klientów. Firmy rozpoczynające działalność w biurowcu IDEA Przestrzeń Biznesu za pierwszy miesiąc najmu zapłacą tylko 1 zł. Promocja obejmuje także korzystanie z miejsca parkingowego w garażu podziemnym, odbiór korespondencji i przesyłek oraz usługę sprzątania. Największym atutem BPPT jest...

Dobiega końca rewitalizacja placu Kościeleckich [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 cze 09:22 Trwają zaawansowane prace przy ostatnim etapie rewitalizacji placu Kościeleckich. Przebudowywana jest południowa jezdnia oraz chodniki po południowej stronie. Dzięki inwestycji to miejsce nie będzie też narażone na zalanie po intensywnych opadach.

Hala targowa reaktywacja. Teraz to będzie Gwar

Redaktor | 1 cze 21:05 Poznaj GWAR Foodhall - Tworzymy nowe, wyjątkowo dźwięczne miejsce: pełne smaków, harmidru, zapachów, głośnej zadymy, kuchennych pląsów i wrzasków. Będzie panować pełen GWAR! - na dotychczasowym profilu bydgoskiej hali targowej w sobotę (1 czerwca) pojawiło się oświadczenie, nowa nazwa i nowe logo.

Bydgoskie Autobusy – nowa książka na rynku czytelniczym

Redaktor | 1 cze 09:08 Książka „Bydgoskie Autobusy” to druga po „Bydgoskich Tramwajach” tak obszerna monografia, w której przedstawiono dzieje komunikacji miejskiej w Bydgoszczy. Tym razem poświęcona jest bydgoskim autobusom. Zawarta w publikacji historia obejmuje opis od czasów ich zarania aż po czasy współczesne. Aby poszczególne tematy były czytelne, podzielono ją na poszczególne rozdziały i...

W weekend zmiany w komunikacji [MAPA]

Redaktor | 30 maj 11:35 W najbliższy weekend (1,2 czerwca) z uwagi na organizację imprezy studenckiej pn. Juwenalia Bydgoskie - od około godziny 16.00 do godzin nocnych - ulica S. Kaliskiego zostanie czasowo zamknięta dla ruch kołowego – informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy.

Startuje Rowerowa Stolica Polski 2024

Redaktor | 29 maj 11:36 W nocy z piątku na sobotę (31 maja/1 czerwca) wystartuje szósta edycja ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Organizatorem imprezy, do której zgłosiło się 145 samorządów jest Miasto Bydgoszcz.

Zamkną torowisko na Wojska Polskiego. Zmiany w kursowaniu tramwajów

Redaktor | 29 maj 08:56 Po zdemontowaniu kładki na ul. Wojska Polskiego rozpoczęła się budowa przejścia dla pieszych na poziomie jezdni. W związku z prowadzonymi robotami w najbliższy weekend (1 i 2 czerwca) torowisko na tym odcinku zostanie zamknięte – informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy.

Jest już papierowa mapa rowerowa Bydgoszczy i plik pdf

Redaktor | 28 maj 20:00 Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej pochwalił się we wtorek (28 maja): po raz pierwszy publikujemy dla bydgoskich rowerzystów mapę wszystkich dróg rowerowych w mieście. Mapa pomoże zaplanować weekendową wycieczkę, znaleźć optymalną trasę przejazdu przez miasto czy też odkryć w nim nowe miejsca, do których można dotrzeć jednośladem.