Rowerowe inwestycje w Bydgoszczy. W kolejce ul. Focha

kp | 10 sie 14:47 Trwają inwestycje, które poprawią spójność sieci dróg rowerowych w centrum Bydgoszczy. Zakończyły się podstawowe prace przy budowie dróg rowerowych na ul. Kruszwickiej, a niedługo rozpocznie się inwestycja w ciągu ul. Focha.

PREMIERA 10 odcinek Telewizyjnego Tygodnika Bydgoskiego

Krzysztof Drozdowski | 8 sie 21:04 mamy przyjemność zaprezentować Państwu 10 odcinek autorskiego programu Krzysztofa Drozdowskiego i Jarosława Trześniewskiego. Nie zabrakło tematów poważnych, dowcipnych a także kontrowersyjnych.

Bydgoszcz z drona. Zachwycające widoki [VIDEO]

Krzysztof Drozdowski | 8 sie 00:00 Człowiek od zawsze marzył o lataniu. W dobie rozwijającej się technologii nie stanowi to już problemu. Wykonywane z pokładów balonów a następnie samolotów zdjęcia miast zachwycają swoją urodą. Obecnie do możliwości fotografowania z wysokości doszły drony z zamontowanymi kamerami. Polecamy ciekawy film na którym uwieczniono Bydgoszcz właśnie z kamery drona.

„Kapuściska-Wojska Polskiego”. Ratusz czeka na uwagi do planu

kp | 25 lip 14:34 Od 15 lipca do 14 sierpnia okazany do wglądu publicznego jest projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Kapuściska-Wojska Polskiego” w Bydgoszczy. Ratusz do 4 września czeka na uwagi do dokumentu, który będzie w przyszłości podstawą do realizacji nowych inwestycji.

Obywatele RP szkalują prezydenta Dudę. Służby miejskie nic nie wiedzą. Prezydent Bruski nie reaguje

Krzysztof Drozdowski | 21 lip 12:17 Amfiteatr przy ul. Mostowej stał się miejscem zgromadzeń i demonstracji organizacji lewicowych szkalujących partię rządzącą i prezydenta RP Andrzeja Dudę. Miejskie służby albo nic nie wiedzą o tych wybrykach, albo umywają ręce. Prezydent nie reaguje, a może nie widzi problemu lub po cichu aprobuje te bezprawne działania? W końcu jest aktywnym politykiem, a nie samorządowym...