Bulwary nad Brdą czeka rewitalizacja. Ratusz ogłasza przetarg

ak | 22 lut 14:34 Nowe chodniki, drogi rowerowe, miejsce do odpoczynku, a także cumowania łodzi - to wszystko powstanie dzięki rewitalizacji terenów nad Brdą pomiędzy mostem Bernardyńskim i ulicą Uroczą. Miasto ogłosiło przetarg na gruntowną modernizację tego odcinka bulwarów. Po podpisaniu umowy prace zajmą około siedmiu miesięcy.

Zalando stawia wielkie centrum logistyczne w bydgoskim Łęgnowie

ak | 17 lut 12:11 Zalando, europejska platforma modowa i lifestyle’owa, postawi w Bydgoszczy swoje centrum logistyczne. W Łęgnowie przy ul. Hutniczej rozpoczęła się już budowa zespołu obiektów, w których niemiecki gigant handlu internetowego planuje zatrudnić 3,5 tys. osób.

Trwa przebudowa ul. Smukalskiej. Jedna trzecia prac wykonana

Redaktor | 15 lut 20:24 Postępują roboty przy rozbudowie ulicy Smukalskiej. Blisko trzykilometrowy odcinek, łączący osiedle Piaski i Smukałę, zostanie dostosowany do przejazdu autobusów i rowerów.  Bydgoscy drogowcy informują, że prace zrealizowano już w 30 procentach. 

Sygnalizacja u zbiegu ulic Koronowskiej i Opławiec uruchomiona

Redaktor | 12 lut 17:20 Blisko 300 tysięcy złotych kosztowała budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Koronowskiej i Opławiec. Ma poprawić bezpieczeństwo – jak przekazuje Zarząd Dróg i Komunikacji Publicznej, o takie rozwiązanie upominali się mieszkańcy okolicznych osiedli i kierowcy autobusów.

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa ostrzega przed oszustwami

Redaktor | 28 sty 16:43 – Dostaliśmy informację, że na osiedlu Niepodległości pojawiła się osoba, która chodzi po mieszkaniach z dokumentami związanymi z podatkami i przekazuje je mieszkańcom do podpisania. Informujemy, że Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa nie prowadzi takich działań – przekazuje FSM na Facebooku.