Pracownicy MZK: prezydent chce nas skłócić z mieszkańcami, nam nie chodzi tylko o pieniądze

Krzysztof Drozdowski | 27 cze 11:12 27. czerwca w zajezdni MZK przy ul. Inowrocławskiej odbyła się konferencja prasowa pracowników MZK. Stanowczo zaprotestowano przeciwko twierdzeniom prezydenta, ze mieszkańcy Bydgoszczy są zakładnikami pracowników MZK. Przedstawione zostały również porównania liczby pracowników względem administracji jak i płac w największych miastach województwa.

Na Wzgórzu Wolności powstał ogród sensoryczny. Niebawem otwarcie

ak | 2 cze 14:59 Między budynkiem Szkoły Podstawowej nr 56 a garażami przy ul. Beskidzkiej stworzono ogród sensoryczny, pełen kolorowych i pachnących roślin, a także warzyw i owoców. Obiekt po otrzymaniu pozwolenia na użytkowanie zostanie udostępniony bydgoszczanom. Inwestycję do realizacji wybrali mieszkańcy w trakcie głosowania w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

W Bydgoszczy padł rekord w grze na ekoinstrumentach

ak | 30 maj 17:58 W Bydgoszczy trwa festiwalu Drums Fusion. Z tej okazji, w sobotę (28 maja) w Miejskim Centrum Kultury odbyło się bicie rekordu Polski, w kategorii „największa liczba osób grających na instrumentach z recyklingu”. W biciu rekordu brało udział 391 osób.