Bydgoszcz 4 sty 2018 | Redaktor
Parking przed Torbydem będzie płatny

Parking przed Torbydem będzie płatny całą dobę przez siedem dni w tygodniu – Piotr Drażdżewski, dyrektor hali Łuczniczka, nie ma wątpliwości, że to konieczne rozwiązanie/fot. Anna Kopeć.

Za parkowanie przy Torbydzie trzeba będzie zapłacić. Trwa montaż parkometrów. Opłata będzie obowiązywać również przy Łuczniczce i hali Artego.

Wokół obiektów sportowych przy ul. Toruńskiej trwa montaż parkomatów. Bydgoskie media doniosły w czwartek, że po otwarciu Torbydu wprowadzone zostanie tam płatne parkowanie. Pierwsze pół godziny ma być za darmo. Każda następna rozpoczęta godzina ma kosztować złotówkę. Będzie można też kupić bilet całodobowy za 18 złotych. Kara za parkowanie bez biletu ma wynieść 50 złotych. Opłatę będzie się wnosić tak jak w Strefie Płatnego Parkowania, czyli po zapłaceniu w parkomacie, trzeba będzie umieścić bilet w widocznym miejscu za szybą auta.

W oficjalnych komunikatach służb prasowych prezydenta Rafała Bruskiego o otwarciu Torbydu, próżno szukać informacji o opłatach za parkowanie przy ślizgawce i innych halach sportowych/ fot. Anna Kopeć

 

O otwarciu Torbydu czytaj tutaj

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor