Komunikacja 15 lip 2019 | Redaktor

Od wtorku (16 lipca) wykonawca przystanku wiedeńskiego na ul. Focha wprowadza nową organizację ruchu - informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 16 lipca 2019 r. wykonawca robót w ramach inwestycji pn: „Przebudowa z rozbudową ul. Focha wraz ze skrzyżowaniem z ul. Gdańską, Mostową i Jagiellońską w Bydgoszczy oraz budową infrastruktury dla ruchu rowerowego” wprowadza tymczasową organizację ruchu, która będzie polegała na zamknięciu jednego pasa ruchu ul. Focha od ul. Karmelickiej na długości zatoki autobusowej w kierunku ul. Jagiellonów.

Ruch kołowy będzie odbywał się po tymczasowej jezdni oraz po jednym pasie ul. Focha. Natomiast ruch tramwajowy będzie odbywał się bez zmian. Przystanek autobusowy i tramwajowy zostanie przesunięty w stronę ul. Mostowej. Nadal zamknięty zostanie chodnik dla pieszych na odcinku od ul. Karmelickiej na długości 60 m. Ruch pieszy na danym odcinku będzie odbywał się tymczasowym przejściem przez ul. Karmelicką i ścieżkami przez plac Teatralny.

Planowany termin zakończenia robót: 18 sierpnia 2019 r.

Źródło: ZDMiKP w Bydgoszczy

 

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor