Kultura 11 sty 12:53 | Grzegorz Dudziński
Agata Pufal w Światłowni [ZAPOWIEDŹ]

fot. własne

W sobotę (14 stycznia)  o godz. 19.00 bydgoska Światłownia (przy ul. św. Trójcy 15) zaprasza na koncert jazzującej wokalistki Agaty Pufal. Jej mocny, nieco chrapliwy głos, jej olbrzymi temperament i emanująca energia witalna to najlepsze powody, dla których warto sobotni wieczór spędzić w Światłowni.

Agata Pufal – wokalistka jazzowa, nauczyciel śpiewu, instruktor muzyki, dyrygent. Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na Wydziale Edukacji Muzycznej. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych. Organizatorka różnego rodzaju warsztatów wokalnych. Brała udział w warsztatach gospel prowadzonych przez Davida Daniela z UK oraz Beverly Minor z USA, warsztatach Koyemba z Lydie Kotlinsky z Francji, warsztatach techniką SLS w Warszawie. Zdobyła: Wyróżnienie w Maratonie piosenki osobistej w Świeciu oraz I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z tekstem Agnieszki Osieckiej w Wągrowcu. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami rozwijając ich warsztat muzyczny. Prowadzi zajęcia wokalne, nauki gry na fortepianie oraz umuzykalniające dla grup i indywidualnie. Uwielbia muzyczne projekty, koncerty, współpracę z ludźmi. Optymistka, marzycielka i podróżniczka.

Wstęp – cegiełka : 20 zł i 18 zł (emeryci, renciści, niepełnosprawni).

 

Grzegorz Dudziński

Grzegorz Dudziński

Grzegorz Dudziński Autor

Dziennikarz z dwudziestoletnim stażem pracy w gazetach ogólnopolskich, absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureat nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za „wybitne osiągnięcia dziennikarskie”.