Kultura 23 maj 14:47 | Grzegorz Dudziński
Duet Skrawek Nieba – Czarny / Radzik w Światłowni [ZAPOWIEDŹ]

fot. własne

26 maja o godz. 18.00 bydgoska Światłownia zaprasza na koncert duetu Skrawek Nieba, czyli Czarny/Radzik. Artyści są częścią niezwykle popularnej grupy 'U Studni". Będzie to jeden z piękniejszych fragmentów krainy łagodności. Zapraszamy.

Duet Skrawek Nieba – Czarny / Radzik powstał z potrzeby poszukiwania ciepłego, akustycznego brzmienia. Artyści mówią o sobie:

Skład naszego duetu to: Dariusz Czarny i Joanna Radzik.
Poprzez piosenki zapraszamy do spotkania z naszą wrażliwością wyrażoną w słowach oraz w brzmieniu inspirowanym muzyką z krainy łagodności, folkiem i bluesem. Na nasz repertuar składają się piosenki napisane do wierszy poetów: Adama Ziemianina, Krzysztofa Cezarego Buszmana. Sięgamy również do własnych tekstów. Wierzymy, że treści którymi chcemy się dzielić w subtelny sposób dotkną Waszej wrażliwości i w ten sposób będziemy mogli podzielić się z Wami naszym skrawkiem nieba…
Sięgamy po szeroką gamę instrumentów akustycznych: gitara akustyczna, skrzypce, guitalele, ukulele, kalimba, gitara dobro, dzwonki i wiele innych, które stanowią tło dla naszego dwugłosu.
Jesteśmy miłośnikami kameralnych spotkań z publicznością, podczas których z radością dzielimy się naszą pasją. Na co dzień współtworzymy zespół "U Studni".

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu.

Cegiełki  na Fundację Światłownia w cenie 20 zł.

 

Grzegorz Dudziński

Grzegorz Dudziński

Grzegorz Dudziński Autor

Dziennikarz z dwudziestoletnim stażem pracy w gazetach ogólnopolskich, absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureat nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za „wybitne osiągnięcia dziennikarskie”.