Kultura 22 sty 12:35 | Grzegorz Dudziński
Kowboje zaśpiewają w Światłowni

fot. własne

Filip Jarosz i Jakub Ciemnoczołowski wystąpią w bydgoskiej Światłowni przy ulicy św. Trójcy 15 w piątek (26 stycznia) o godz. 18.00. Swoje autorskie piosenki zaśpiewają w rytmach amerykańskiego południa.

Obaj panowie to fascynaci  southern rock., czyli rockowych rytmów amerykańskiego południa, głównie Teksasu. Ten gatunek muzyczny to mieszanka bluesa, country i rocka. W takim składzie i repertuarze Filip i Jakub wystąpią w Światłowni po raz pierwszy.

Filip Jarosz – bydgoszczanin. Od wielu lat zajmuje się muzyką. Pisze teksty i komponuje muzykę inspirowaną życiem, uczuciami i tym co nas otacza. Chciałby poprzez swoją twórczość pokazać siebie. Na co dzień prowadzi studio tatuażu.
Jakub Ciemnoczołowski – trener koni, muzyk, gitarzysta. Graniem na gitarze zainteresował się już w szkole średniej. Z racji miłości do motocykli bliskie sercu są mu brzmienia country, blues a przede wszystkim southern rock.

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 20 zł https://biletyna.pl/koncert/Southern-rock-live-Filip-Jarosz-i-Jakub-Ciemnoczolowski lub na miejscu w Światłowni.

 

Grzegorz Dudziński

Grzegorz Dudziński

Grzegorz Dudziński Autor

Dziennikarz z dwudziestoletnim stażem pracy w gazetach ogólnopolskich, absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureat nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za „wybitne osiągnięcia dziennikarskie”.