Kultura 20 lip 2021 | Redaktor
Przeboje lat 50. i 60. zabrzmią na Błoniu

fot. ilustracyjna, Pixabay

W najbliższy weekend (24-25 lipca) Miasto zaprasza na muzyczną karuzelę z piosenkami z lat 50. i 60. Około trzygodzinne koncerty odbędą się na Skwerze 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich. Wydarzenie zostało wybrane do realizacji przez mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

(...) W najbliższy weekend na bydgoskim Błoniu zabrzmią piosenki zespołów takich jak: Czerwone Gitary, Skaldowie, Czerwono-Czarni, a także artystów: Karin Stanek, Nataszy Zylskiej, Marii Koterbskiej, Czesława Niemena, Janusza Gniatkowskiego i wielu innych. 

Wystąpią artyści związani z bydgoską sceną rozrywkową, znani z licznych koncertów plenerowych, m.in.: Joanna Wojnowska, Agnieszka Ostrowska, Valerijs Ivanows, Hanna Libront, Jurek Paterski, Sławomir Łopuszyński, Wiesław Nowicki, Sergij Morozow, Krzysztof Filasiński. Zaśpiewają także artyści Opery Nova i zatańczą tancerze bydgoskiego baletu, a dla młodszej publiczności szczudlarze będą przygotowywać balonowe niespodzianki.

fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

Koncerty odbędą się na Skwerze 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich. Oba rozpoczną się o godz. 18.00 i potrwają ok. trzech  godzin. Wstęp jest wolny. Wydarzenie zostało wybrane przez mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Organizatorem jest The Voice Krzysztof Filasiński.

źródło: Urząd Miasta Bydgoszczy (Bydgoszcz.pl), zmiany - red. 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor