Kultura 9 mar 2023 | Grzegorz Dudziński
W Światłowni dla pań – Maciej, Wowa i nawet ... taniec brzucha [ZAPOWIEDŹ]

mat. własne

Koncert pod nazwą "Kochać, jak to łatwo powiedzieć" Światłownia dedykuję wszystkim paniom z okazji ich święta. Wystąpią Maciej Różycki i nasz ukraiński przyjaciel Wowa Netesanyi. Będzie nawet taniec brzucha. Na szczęście – nie Macieja…Ś

W piątek (10 marca) o godz.18.00 bydgoska Światłownia (ul. św. Trójcy 15) zaprasza na koncert pn. "Kochać, jak to łatwo powiedzieć". Imprezę poprowadzi nasz światłowniany muzyk, Maciej Różycki. Na akordeonie guzikowym towarzyszyć mu będzie uczestnik naszego kursu języka polskiego, Wowa Netesanyi. Obaj panowie w głębokiej konspiracji dopinają szczegóły przedsięwzięcia.

Wiadomo tyle, że będzie można ich posłuchać, i wspólnie pośpiewać. czasami będzie lirycznie, czasami żartobliwie. Czyli, jak w życiu, wszystkiego po trochu. W trakcie koncertu pojawią się niespodzianki, takie jak enigmatycznie zapowiadany taniec brzucha.
 
Wstęp – cegiełka: 20 zł i 18 zł (emeryci, renciści, niepełnosprawni). 
 
Grzegorz Dudziński
Grzegorz Dudziński

Grzegorz Dudziński Autor

Dziennikarz z dwudziestoletnim stażem pracy w gazetach ogólnopolskich, absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureat nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za „wybitne osiągnięcia dziennikarskie”.