Pogoda w Bydgoszczy 16 paź 2019 | Redaktor
Koniec babiego lata [POGODA]

Dziś nastąpi radykalna zmiana typu pogody. Choć o 5.30 niebo było jeszcze bezchmurne, dzień będzie dziś pochmurny i chłodniejszy.

Chłodniejsza fala [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:13

Trochę cieplej, ale deszczowo [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:04

Tak jak przewidywaliśmy, Polska znajdzie się pod wpływem niżu, który znad Morza Północnego przemieści się nad Bałtyk, oraz związanej z nim zatoki z pofalowanym frontem atmosferycznym. Front ten będzie kształtował pogodę w naszej części kraju. Za frontem nad zachodnią Polskę zacznie napływać chłodniejsze i wilgotniejsze powietrze polarne morskie. Ciśnienie powoli zacznie rosnąć.

We wschodniej połowie kraju będzie jeszcze pogodnie. U nas zachmurzenie umiarkowane lub duże. Na Pomorzu Zachodnim wystąpią opady deszczu, prawdopodobnie jednak sięgną one naszego regionu dopiero w nocy. Temperatura maksymalna wyniesie około 15 stopni. Wiatr będzie umiarkowany,  porywisty, południowy i południowo-zachodni.

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie ma być umiarkowane i duże. Temperatura minimalna wyniesie około 10 stopni.

W czwartek pogoda podobna do dzisiejszej, ale z możliwymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Jednak już następnej nocy padać będzie deszcz.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.16, a zajdzie o 17.50. Dzień będzie trwał 10 godzin i 33 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor