Pogoda w Bydgoszczy 8 lut 2020 | Redaktor
Słoneczny weekend, a po nim deszczowy tydzień [POGODA]

Niemal cały kontynentalny obszar Europy jest pod wpływem klina wyżowego, którego oś przebiega od regionu śródziemnomorskiego po północne krańce półwyspu Skandynawskiego.

Zdecydowanie chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:34

A ten front idzie z Zachodu na Wschód [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:31

Dziś w Bydgoszczy zachmurzenie będzie małe, temperatura, która w nocy spadła do -4 stopni, maksymalnie w ciągu dnia wyniesie około +4 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

W nocy wystąpią mgły ograniczające widzialność do około 500 metrów, mogą one osadzać szadź, bo temperatura minimalna wyniesie około zera.

W niedzielę zachmurzenie nadal ma być małe lub umiarkowane, temperatura maksymalna około 6 stopni. Wieczorem zachmurzenie wzrośnie do dużego, aż do wystąpienia w nocy dość intensywnych opadów deszczu. Wzrośnie też znacznie prędkość wiatru. Przyszły tydzień będzie raczej pochmurny, z opadami deszczu lub deszczu ze śniegiem, z temperaturami dodatnimi w dzień i lekko ujemnymi w nocy.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.19, a zajdzie o 16.45. Dzień będzie trwał 9 godzin i 26 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor