Pogoda w Bydgoszczy 18 paź 2019 | Redaktor
Wraca ciepło, ale będzie pochmurno [POGODA]

Nad nasz region sięgnie zatoka niżu „Thilo” znad wysp Brytyjskich.

Chłodniejsza fala [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:13

Trochę cieplej, ale deszczowo [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 23 wrz 07:04

Tylko wschód i południowy wschód Polski pozostaną pod wpływem słabego klina wyżowego. U nas pogodę będzie kształtował układ frontów atmosferycznych — przeszedł właśnie front ciepły, od zachodu powoli zbliża się chłodny. Z południowego zachodu napłynie za frontem ciepłym ciepłe powietrze polarno - morskie. Ciśnienie będzie wolno spadało.

W Bydgoszczy zachmurzenie będzie dziś umiarkowane lub duże. Mogą wystąpić, zwłaszcza przed południem, słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna w Bydgoszczy wyniesie 19 do 20 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie ma być mamalejące aż do bezchmurnego nieba nad ranem. Temperatura minimalna od 8 do 12 stopni.

W sobotę znów wzrost zachmurzenia. Temperatura maksymalna bez zmian, na poziomie około 20 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.20, a zajdzie o 17.45. Dzień będzie trwał 10 godzin i 25 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor