Polska i Świat 23 paź 00:01 | BR
HORROR! Kobieta  trzymała niemowlę w szafie! Wstrząsające fakty

fot. ilustracyjna; pixabay.com

37-letnia Rosjanka chciała zataić narodziny swojego dziecka, a następnie się go pozbyć. Przetrzymywała niemowlę w torbie sportowej ukrytej w szafie. Dokarmiał je po kryjomu starszy brat.

Te traumatyczne zdarzenia miały miejsce w miejscowości Karpińsk, w Rosji. 37-latka urodziła dziecko w domu i bez obecności lekarzy. Kobieta tuż po narodzinach włożyła swoją córkę do sportowej torby i zamknęła w szafie. Praktycznie nie karmiła dziecka. Prawdopodobnie resztkami jedzenia dokarmiał je starszy brat. Pozostałej dwójce swoich dzieci powiedziała, że „przyjaciele dali jej dziecko do karmienia”.

 

Zdarzenie wyszło na jaw, gdy do kobiety przyszli znajomi w odwiedziny. Wtedy to jeden z gości usłyszał tłumiony płacz dochodzący z szafy. Po jej otwarciu znalazł tam niemowlę. Znajomi kobiety nagrali wszystko telefonem komórkowym, a następnie nagrania trafiły do internetu.

 

Dziecko zostało zabrane do szpitala. Sześciomiesięczna dziewczynka ważyła jedynie 3 kilogramy. 37-latka trafiła na badania do kliniki psychiatrycznej. Postawiono jej zarzuty torturowania dziecka i niewypełniania obowiązków wychowawczych.

Co ciekawe, kobieta ma dwójkę starszych dzieci w wieku trzech i trzynastu lat. Wcześniej nic nie wskazywało na to, aby w rodzinie były jakieś problemy.

 

Na podstawie: rmf24.pl

BR

BR Autor

Redaktor