Pozostałe 8 lut 2020 | Redaktor
Piłkarska paka dla zwierzaka. Panie grają i zbierają dary

fot. KKP Bydgoszcz

16 lutego (niedziela) bydgoskie piłkarki zagrają mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski. Przy tej okazji postanowiły zorganizować pomoc dla zwierząt przebywających w schronisku w Pruszczu Pomorskim.

16 lutego podczas meczu 1/4 finału Pucharu Polski Kobiet, który odbędzie się o godz. 14.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Słowiańskiej 7 w Bydgoszczy (obok „Zielonych Arkad”) piłkarki organizują zbiórkę pomocową na rzecz podopiecznych schroniska dla psów w Pruszczu Pomorskim.

W 1/4 finale PPK piłkarki KKP Rem Marco Bydgoszcz zagrają z Olimpią Szczecin, wstęp na mecz jest darmowy. Przed meczem i podczas jego trwania na stadionie ustawione będą kosze na dary dla czworonogów. Potrzebne rzeczy dla psów to: koce polarowe (nie chłoną tak szybko wilgoci), kołdry lub poduszki (bez naturalnego pierza), karma mokra (puszki), karmę sucha, ryż, makaron, przysmaki, smycze i obroże, podkłady higieniczne.

Jest to III edycja akcji „Piłkarska paka dla zwierzaka”.

Kobiecy Klub Piłkarski Bydgoszcz działa od 2007 roku. Obecnie drużyna seniorek występuje w ekstralidze kobiet, w klubie rozwijają się też grupy młodzieżowe.

fot. KKP Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor