112 17 lip 2020 | Jarosław Aleksander
Elektryczne hulajnogi śmiertelnie niebezpieczne. Potężny wybuch

fot. nadesłane

6 czerwca w jednym z budynków wielorodzinnych doszło do tajemniczej eksplozji. W jej wyniku do szpitala trafiła matka i dwójka dzieci. Potwierdziło się, że przyczyną eksplozji była hulajnoga elektryczna! W polskich domach są ich tysiące.

Elektryczne hulajnogi stały się popularnym środkiem transportu. Korzystają z nich dzieci i dorośli. Coraz częściej okazuje się, jak bardzo są one niebezpieczne.

 

W czerwcu na jednym z warszawskich osiedli nastąpiła eksplozja. Mieszkanie zostało całkowicie zniszczone. Z bloku odpadła duża część elewacji. Poszkodowanymi była matka i jej dwoje dzieci. Prokuratura oficjalnie potwierdziła, że przyczyną eksplozji był akumulator hulajnogi.

 

Zniszczenia, jakie powstały po eksplozji, były ogromne. Trudno uwierzyć, że wywołał je akumulator hulajnogi. Jednak, jak ustalili śledczy, w mieszkaniu nie doszło do żadnego innego wybuchu.

 

Wiele razy doszło już do pożaru wywołanego przez akumulatory hulajnóg. Tym razem bezpośrednio zagrożone było życie wielu osób. O skali zdarzenia świadczą zdjęcia nadesłane nam przez mieszkańca ulicy Kłobuckiej w Warszawie.

 

 

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz