112 12 lis 2020 | Jarosław Aleksander
Makabra na oczach dziecka! Nożownik zabił mieszkankę kujawsko-pomorskiego!

fot./ilustracja: policja.pl/arch.

Do wstrząsających scen doszło na drodze w okolicach Kopydłówka w Wielkopolsce. Mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego zajechał drogę młodej kobiecie a następnie ugodził ją wielokrotnie nożem. Wszytko działo się na oczach dziecka kobiety!

Mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego, 29-latek z nieznanych przyczyn zaatakował 28-letnią kobietę także z tego samego województwa.

 

Mężczyzna zajechał kobiecie drogę gdy ta jechała w okolicach Kopydłówka wraz z małym dzieckiem samochodem osobowym. Następnie napastnik wysiadł z auta i zaatakował kobietę nożem. Ciosy były śmiertelne a całemu zajściu przyglądało się dziecko kobiety.

 

Po dokonaniu zbrodniczej napaści, mężczyzna próbował popełnić samobójstwo.

 

Z poczynionych na obecnym etapie postepowania ustaleń wynika, że 29-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego pozbawił życia 28-letnią kobietę, mieszkankę tego samego województwa. Sprawca zadał pokrzywdzonej rany nożem, następnie próbował pozbawić się życia w ten sam sposób. Z ranami kłutymi został przewieziony do szpitala – podała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Koninie prok. Aleksandra Marańda.

 

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi pracę na miejscu przestępstwa.

 

Przeprowadzono drobiazgowe i szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczono ślady i dowody przestępstwa. W sprawie ustalono też dwóch świadków, z którymi przeprowadzono czynności procesowe – powiedziała rzeczniczka.

 

Według nieoficjalnych informacji przyczyną zbrodni mogły być wzajemne relacje ofiary i sprawcy. Oficer prasowy konińskiej policji mł. asp. Sebastian Wiśniewski potwierdził, że dziecku kobiety nic się nie stało. Dziewczynka trafiła jednak do szpitala na oddział dziecięcy.

 

 

Na podstawie: KPP Końskie/tvp.info

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz