112 7 gru 13:10 | Redaktor
Zaginął 76-letni Julian. Senior rano wyszedł na pocztę i ślad po nim zaginął [AKTUALIZACJA]

fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z komisariatu w bydgoskim Fordonie prowadzą poszukiwania 76-latka, który wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia seniora.

AKTUALIZACJA:

 Osoba zaginiona została odnaleziona.


Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon zostali powiadomieni przez rodzinę o zaginięciu 76-letniego Juliana, który dzisiaj (7 grudnia) około godz. 7.00 wyszedł z miejsca zamieszkania przy ulicy Podgórze w Bydgoszczy z zamiarem udania się na pobliską pocztę celem zakupu prasy. Jednak tam nie dotarł, ani też do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: 

  • wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała,
  • krótkie włosy, siwe,
  • kilkudniowy zarost;

W chwili zaginięcia senior ubrany był w kurtkę ortalionową koloru siwego, koszulkę w kratkę czarno-białą, kamizelkę czarną, skórzaną, spodnie jeansowe koloru granatowego, zimowe buty za kostkę koloru granatowego. Mężczyzna ma przy sobie portfel z dokumentami.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon przy ulicy Wyzwolenia 122 w Bydgoszczy lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy 112.

Czytaj także:

Trwają poszukiwania 39-letniej Joanny Leszkiewicz z Bydgoszczy

Zaginęła Karolina Sikora z Fordonu. Policjanci prowadzą poszukiwania 19-latki

 

 

źródło: KMP Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor