112 6 sty 2018 | Redaktor
Zaginiony! Odnaleziony! [AKCJA-AKTUALIZACJA-13:30]

Policja szuka 35-letniego Grzegorza Kotzbacha, który w Nowy Rok wyszedł z domu i nie wrócił. Mężczyzna odnalazł się - informuje o 13:30 aspirant Piotr Duziak z bydgoskiej policji.

Bydgoscy strażacy zostali dziś (6 stycznia) około południa wysłani do akcji i przeszukują tereny w okolicach ul. Fordońskiej i Wyszogrodzkiej w pobliżu silosów zbożowych. Trwają poszukiwania zaginionego.

Na miejscu akcji są trzy zastępy straży pożarnej.

Mężczyzna odnalazł się  - informuje o 13:30 aspirant Piotr Duziak z bydgoskiej policji. 

Komunikat policji:

Komisariat Policji Bydgoszcz Fordon poszukuje Grzegorza Kotzbacha lat 35, który 01 stycznia 2018 r. około godziny 18:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie skontaktował się z rodziną. Rysopis: wzrost 180 cm, waga 90 kg, włosy ciemny blond, długości około 3 mm,twarz podłużna, uzębienie pełne. Znaki szczególne: tatuaże – prawa i lewa ręka, łydki obydwu nóg, na plecach tatuaż w kształcie skorpiona, na klatce piersiowej tatuaż – twarz kobiety. Poszukiwany ubrany był w kurtkę zimową koloru czarnego ze ściągaczem w części dolnej, spodnie typu bojówki koloru czarnego marki PitBull, buty typu adidas koloru biało-niebieskiego. Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Fordon pod numerem tel. (52) 525-58-59 lub 997/ 112.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor