Floret. Mistrzowskie zmagania młodzików w Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

ak | Dzisiaj 21:00 Po raz pierwszy Polski Związek Szermierczy przyznał Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy organizację Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzików we florecie dziewcząt i chłopców. W dwudniowych zawodach będzie uczestniczyło ok. 250 zawodników z całej Polski.

Wiktor Osiński pierwszym trenerem Chemika

Redaktor | 8 cze 12:58 Dwuletnim kontraktem z Chemikiem Bydgoszcz związał się trener Wiktor Osiński, który od nowego sezonu przejmie na stałe obowiązki trenera pierwszego zespołu. Pracę z drużyną Osiński zaczął już w kwietniu, obejmując zespół wraz z trenerami Szymonem Maziarzem i Bartoszem Kubiakiem.

Dęby osielsko poddały się dopiero w dogrywce

kd | 7 cze 09:19 Po zaciętym meczu konieczna była dogrywka, żeby wyłonić zwycięzcę w drugim spotkaniu Ekstraligi baseballu pomiędzy KWK Construction Dębami Osielsko i Silesią Rybnik. W niej, niestety, górą byli śląscy baseballiści, podobnie jak w pierwszym spotkaniu dnia.

Kolejne medale biało-czerwonych w Bydgoszczy

Redaktor | 4 cze 08:59 To był piękny dzień dla polskiej reprezentacji uczestniczącej w Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Bydgoszczy. W czwartkowej porannej sesji na drugim stopniu podium stanęli biegaczka Alicja Jeromin i kulomiot Bartosz Górczak. Natomiast w sesji wieczornej kapitalne występy w pchnięciu kulą Lucyny Kornobys i w skoku wzwyż Macieja Lepiato dały biało-czerwonym kolejne dwa złote...

Piłkarskie derby Bydgoszczy na remis [ZDJĘCIA]

Redaktor | 3 cze 16:49 Remis 0:0 z Chemikiem komplikuje sytuację Zawiszy w walce o awans do III ligi. Oby w ostatecznym rozrachunku nie zabrakło tych dwóch punktów straconych w czwartkowe (3 czerwca) popołudnie na boisku przy ul. Glinki.

Kolejne medale biało-czerwonych w Bydgoszczy

Redaktor | 3 cze 11:20 Osiem medali wywalczyli w środę polscy zawodnicy startujący w Paralekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w Bydgoszczy. Biało-czerwoni w klasyfikacji medalowej zajmują drugą lokatę lokatę z dorobkiem 21 medali – siedmiu złotych, dziesięciu srebrnych i czterech brązowych.

Dęby wciąż bez zwycięstwa w Ekstralidze

Redaktor | 1 cze 09:46 Dwóch bolesnych porażek doznali baseballiści KWK Construction Dębów Osielsko w tegorocznym debiucie przed własną publicznością (wcześniejsze mecze na własnym boisku odbywały się bez obecności kibiców). Mistrzowie Polski, Barons Wrocław, bezdyskusyjnie pokonali osielszczan 13:4 i 14:2 - drugi mecz zakończony przed czasem wskutek przewagi.