Sport 12 lip 19:30 | Redaktor
Zawisza zacznie sezon meczem z Jarotą. Znamy terminarz III ligi

W czerwcu Zawisza świętował na własnym stadionie awans do III ligi/fot. Anna Kopeć

Zawisza Bydgoszcz w pierwszej kolejce III ligi podejmie na własnym stadionie Jarotę Jarocin. Mecz odbędzie się w weekend 7/8 sierpnia.

PZPN podał terminarz rozgrywek III ligi. W grupie 2., w której gra Zawisza Bydgoszcz, jesienią rozegranych zostanie 18 kolejek. Pozostałe zaplanowano wiosną 2022 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, sezon zakończy się w weekend 18/19 czerwca.

Zawisza rozpocznie rywalizację meczem z Jarotą Jarocin. Już w trzeciej kolejce do Bydgoszczy przyjedzie Olimpia Grudziądz, spadkowicz z II ligi. W ósmej kolejce (11/12 września) niebiesko-czarni zmierzą się w Toruniu z Elaną. W 17. rundzie spotkań na stadionie przy ul. Gdańskiej 163 bydgoszczanie podejmą ostatniego reprezentanta Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, Unię Janikowo.

W grupie 2. III ligi wystąpi 18 zespołów reprezentujących Pomorze, Zachodnie Pomorze, Kujawy i Pomorze oraz Wielkopolskę. Zawisza Bydgoszcz jest beniaminkiem. Do II ligi awansuje tylko zwycięzca rozgrywek.

Oto cały terminarz:

  1. kolejka – 7-8 sierpnia

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Unia Janikowo

Bałtyk Koszalin – Elana Toruń

Polonia Środa Wielkopolska – Błękitni Stargard

KP Starogard Gdański – Pogoń II Szczecin

Stolem Gniewino – GKS Przodkowo

Świt Skolwin (Szczecin) – Kotwica Kołobrzeg

Kluczevia Stargard – Olimpia Grudziądz

Bałtyk Gdynia – Sokół Kleczew

Zawisza Bydgoszcz – Jarota Jarocin

  1. kolejka – 14-15 sierpnia

Unia Janikowo – Jarota Jarocin

Sokół Kleczew – Zawisza Bydgoszcz

Olimpia Grudziądz – Bałtyk Gdynia

Kotwica Kołobrzeg – Kluczevia Stargard

GKS Przodkowo – Świt Skolwin (Szczecin)

Pogoń II Szczecin – Stolem Gniewino

Błękitni Stargard – KP Starogard Gdański

Elana Toruń – Polonia Środa Wielkopolska

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Bałtyk Koszalin

  1. kolejka – 18 sierpnia

Bałtyk Koszalin – Unia Janikowo

Polonia Środa Wielkopolska – Pogoń Nowe Skalmierzyce

KP Starogard Gdański – Elana Toruń

Stolem Gniewino – Błękitni Stargard

Świt Skolwin (Szczecin) – Pogoń II Szczecin

Kluczevia Stargard – GKS Przodkowo

Bałtyk Gdynia – Kotwica Kołobrzeg

Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz

Jarota Jarocin – Sokół Kleczew

  1. kolejka – 21-22 sierpnia

Unia Janikowo – Sokół Kleczew

Olimpia Grudziądz – Jarota Jarocin

Kotwica Kołobrzeg – Zawisza Bydgoszcz

GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia

Pogoń II Szczecin – Kluczevia Stargard

Błękitni Stargard – Świt Skolwin (Szczecin)

Elana Toruń – Stolem Gniewino

Pogoń Nowe Skalmierzyce – KP Starogard Gdański

Bałtyk Koszalin – Polonia Środa Wielkopolska

  1. kolejka – 28-29 sierpnia

Polonia Środa Wielkopolska – Unia Janikowo

KP Starogard Gdański – Bałtyk Koszalin

Stolem Gniewino – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Świt Skolwin (Szczecin) – Elana Toruń

Kluczevia Stargard – Błękitni Stargard

Bałtyk Gdynia – Pogoń II Szczecin

Zawisza Bydgoszcz – GKS Przodkowo

Jarota Jarocin – Kotwica Kołobrzeg

Sokół Kleczew – Olimpia Grudziądz

  1. kolejka – 4-5 września

Unia Janikowo – Olimpia Grudziądz

Kotwica Kołobrzeg – Sokół Kleczew

GKS Przodkowo – Jarota Jarocin

Pogoń II Szczecin – Zawisza Bydgoszcz

Błękitni Stargard – Bałtyk Gdynia

Elana Toruń – Kluczevia Stargard

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Świt Skolwin (Szczecin)

Bałtyk Koszalin – Stolem Gniewino

Polonia Środa Wielkopolska – KP Starogard Gdański

  1. kolejka – 8 września

KP Starogard Gdański – Unia Janikowo

Stolem Gniewino – Polonia Środa Wielkopolska

Świt Skolwin (Szczecin) – Bałtyk Koszalin

Kluczevia Stargard – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Bałtyk Gdynia – Elana Toruń

Zawisza Bydgoszcz – Błękitni Stargard

Jarota Jarocin – Pogoń II Szczecin

Sokół Kleczew – GKS Przodkowo

Olimpia Grudziądz – Kotwica Kołobrzeg

  1. kolejka – 11-12 września

Unia Janikowo – Kotwica Kołobrzeg

GKS Przodkowo – Olimpia Grudziądz

Pogoń II Szczecin – Sokół Kleczew

Błękitni Stargard – Jarota Jarocin

Elana Toruń – Zawisza Bydgoszcz

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Bałtyk Gdynia

Bałtyk Koszalin – Kluczevia Stargard

Polonia Środa Wielkopolska – Świt Skolwin (Szczecin)

KP Starogard Gdański – Stolem Gniewino

  1. kolejka – 18-19 września

Stolem Gniewino – Unia Janikowo

Świt Skolwin (Szczecin) – KP Starogard Gdański

Kluczevia Stargard – Polonia Środa Wielkopolska

Bałtyk Gdynia – Bałtyk Koszalin

Zawisza Bydgoszcz – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Jarota Jarocin – Elana Toruń

Sokół Kleczew – Błękitni Stargard

Olimpia Grudziądz – Pogoń II Szczecin

Kotwica Kołobrzeg – GKS Przodkowo

  1. kolejka – 25-26 września

Unia Janikowo – GKS Przodkowo

Pogoń II Szczecin – Kotwica Kołobrzeg

Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz

Elana Toruń – Sokół Kleczew

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Jarota Jarocin

Bałtyk Koszalin – Zawisza Bydgoszcz

Polonia Środa Wielkopolska – Bałtyk Gdynia

KP Starogard Gdański – Kluczevia Stargard

Stolem Gniewino – Świt Skolwin (Szczecin)

  1. kolejka – 2-3 października

Świt Skolwin (Szczecin) – Unia Janikowo

Kluczevia Stargard – Stolem Gniewino

Bałtyk Gdynia – KP Starogard Gdański

Zawisza Bydgoszcz – Polonia Środa Wielkopolska

Jarota Jarocin – Bałtyk Koszalin

Sokół Kleczew – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Olimpia Grudziądz – Elana Toruń

Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard

GKS Przodkowo – Pogoń II Szczecin

  1. kolejka – 9-10 października

Unia Janikowo – Pogoń II Szczecin

Błękitni Stargard – GKS Przodkowo

Elana Toruń – Kotwica Kołobrzeg

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Olimpia Grudziądz

Bałtyk Koszalin – Sokół Kleczew

Polonia Środa Wielkopolska – Jarota Jarocin

KP Starogard Gdański – Zawisza Bydgoszcz

Stolem Gniewino – Bałtyk Gdynia

Świt Skolwin (Szczecin) – Kluczevia Stargard

  1. kolejka – 16-17 października

Kluczevia Stargard – Unia Janikowo

Bałtyk Gdynia – Świt Skolwin (Szczecin)

Zawisza Bydgoszcz – Stolem Gniewino

Jarota Jarocin – KP Starogard Gdański

Sokół Kleczew – Polonia Środa Wielkopolska

Olimpia Grudziądz – Bałtyk Koszalin

Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Nowe Skalmierzyce

GKS Przodkowo – Elana Toruń

Pogoń II Szczecin – Błękitni Stargard

  1. kolejka – 23-24 października

Unia Janikowo – Błękitni Stargard

Elana Toruń – Pogoń II Szczecin

Pogoń Nowe Skalmierzyce – GKS Przodkowo

Bałtyk Koszalin – Kotwica Kołobrzeg

Polonia Środa Wielkopolska – Olimpia Grudziądz

KP Starogard Gdański – Sokół Kleczew

Stolem Gniewino – Jarota Jarocin

Świt Skolwin (Szczecin) – Zawisza Bydgoszcz

Kluczevia Stargard – Bałtyk Gdynia

  1. kolejka – 30-31 października

Bałtyk Gdynia – Unia Janikowo

Zawisza Bydgoszcz – Kluczevia Stargard

Jarota Jarocin – Świt Skolwin (Szczecin)

Sokół Kleczew – Stolem Gniewino

Olimpia Grudziądz – KP Starogard Gdański

Kotwica Kołobrzeg – Polonia Środa Wielkopolska

GKS Przodkowo – Bałtyk Koszalin

Pogoń II Szczecin – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Błękitni Stargard – Elana Toruń

  1. kolejka – 6-7 listopada

Unia Janikowo – Elana Toruń

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Błękitni Stargard

Bałtyk Koszalin – Pogoń II Szczecin

Polonia Środa Wielkopolska – GKS Przodkowo

KP Starogard Gdański – Kotwica Kołobrzeg

Stolem Gniewino – Olimpia Grudziądz

Świt Skolwin (Szczecin) – Sokół Kleczew

Kluczevia Stargard – Jarota Jarocin

Bałtyk Gdynia – Zawisza Bydgoszcz

  1. kolejka – 13-14 listopada

Zawisza Bydgoszcz – Unia Janikowo

Jarota Jarocin – Bałtyk Gdynia

Sokół Kleczew – Kluczevia Stargard

Olimpia Grudziądz – Świt Skolwin (Szczecin)

Kotwica Kołobrzeg – Stolem Gniewino

GKS Przodkowo – KP Starogard Gdański

Pogoń II Szczecin – Polonia Środa Wielkopolska

Błękitni Stargard – Bałtyk Koszalin

Elana Toruń – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Runda rewanżowa

  1. kolejka – 20-21 listopada

Unia Janikowo – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Elana Toruń – Bałtyk Koszalin

Błękitni Stargard – Polonia Środa Wielkopolska

Pogoń II Szczecin – KP Starogard Gdański

GKS Przodkowo – Stolem Gniewino

Kotwica Kołobrzeg – Świt Skolwin (Szczecin)

Olimpia Grudziądz – Kluczevia Stargard

Sokół Kleczew – Bałtyk Gdynia

Jarota Jarocin – Zawisza Bydgoszcz

  1. kolejka – 12-13 marca

Jarota Jarocin – Unia Janikowo

Zawisza Bydgoszcz – Sokół Kleczew

Bałtyk Gdynia – Olimpia Grudziądz

Kluczevia Stargard – Kotwica Kołobrzeg

Świt Skolwin (Szczecin) – GKS Przodkowo

Stolem Gniewino – Pogoń II Szczecin

KP Starogard Gdański – Błękitni Stargard

Polonia Środa Wielkopolska – Elana Toruń

Bałtyk Koszalin – Pogoń Nowe Skalmierzyce

  1. kolejka – 19-20 marca

Unia Janikowo – Bałtyk Koszalin

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Polonia Środa Wielkopolska

Elana Toruń – KP Starogard Gdański

Błękitni Stargard – Stolem Gniewino

Pogoń II Szczecin – Świt Skolwin (Szczecin)

GKS Przodkowo – Kluczevia Stargard

Kotwica Kołobrzeg – Bałtyk Gdynia

Olimpia Grudziądz – Zawisza Bydgoszcz

Sokół Kleczew – Jarota Jarocin

  1. kolejka – 26-27 marca

Sokół Kleczew – Unia Janikowo

Jarota Jarocin – Olimpia Grudziądz

Zawisza Bydgoszcz – Kotwica Kołobrzeg

Bałtyk Gdynia – GKS Przodkowo

Kluczevia Stargard – Pogoń II Szczecin

Świt Skolwin (Szczecin) – Błękitni Stargard

Stolem Gniewino – Elana Toruń

KP Starogard Gdański – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Polonia Środa Wielkopolska – Bałtyk Koszalin

  1. kolejka – 2-3 kwietnia

Unia Janikowo – Polonia Środa Wielkopolska

Bałtyk Koszalin – KP Starogard Gdański

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Stolem Gniewino

Elana Toruń – Świt Skolwin (Szczecin)

Błękitni Stargard – Kluczevia Stargard

Pogoń II Szczecin – Bałtyk Gdynia

GKS Przodkowo – Zawisza Bydgoszcz

Kotwica Kołobrzeg – Jarota Jarocin

Olimpia Grudziądz – Sokół Kleczew

  1. kolejka – 9-10 kwietnia

Olimpia Grudziądz – Unia Janikowo

Sokół Kleczew – Kotwica Kołobrzeg

Jarota Jarocin – GKS Przodkowo

Zawisza Bydgoszcz – Pogoń II Szczecin

Bałtyk Gdynia – Błękitni Stargard

Kluczevia Stargard – Elana Toruń

Świt Skolwin (Szczecin) – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Stolem Gniewino – Bałtyk Koszalin

KP Starogard Gdański – Polonia Środa Wielkopolska

  1. kolejka – 16 kwietnia

Unia Janikowo – KP Starogard Gdański

Polonia Środa Wielkopolska – Stolem Gniewino

Bałtyk Koszalin – Świt Skolwin (Szczecin)

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Kluczevia Stargard

Elana Toruń – Bałtyk Gdynia

Błękitni Stargard – Zawisza Bydgoszcz

Pogoń II Szczecin – Jarota Jarocin

GKS Przodkowo – Sokół Kleczew

Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz

  1. kolejka – 23-24 kwietnia

Kotwica Kołobrzeg – Unia Janikowo

Olimpia Grudziądz – GKS Przodkowo

Sokół Kleczew – Pogoń II Szczecin

Jarota Jarocin – Błękitni Stargard

Zawisza Bydgoszcz – Elana Toruń

Bałtyk Gdynia – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kluczevia Stargard – Bałtyk Koszalin

Świt Skolwin (Szczecin) – Polonia Środa Wielkopolska

Stolem Gniewino – KP Starogard Gdański

  1. kolejka – 27 kwietnia

Unia Janikowo – Stolem Gniewino

KP Starogard Gdański – Świt Skolwin (Szczecin)

Polonia Środa Wielkopolska – Kluczevia Stargard

Bałtyk Koszalin – Bałtyk Gdynia

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Zawisza Bydgoszcz

Elana Toruń – Jarota Jarocin

Błękitni Stargard – Sokół Kleczew

Pogoń II Szczecin – Olimpia Grudziądz

GKS Przodkowo – Kotwica Kołobrzeg

  1. kolejka – 30 kwietnia-1 maja

GKS Przodkowo – Unia Janikowo

Kotwica Kołobrzeg – Pogoń II Szczecin

Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard

Sokół Kleczew – Elana Toruń

Jarota Jarocin – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Zawisza Bydgoszcz – Bałtyk Koszalin

Bałtyk Gdynia – Polonia Środa Wielkopolska

Kluczevia Stargard – KP Starogard Gdański

Świt Skolwin (Szczecin) – Stolem Gniewino

  1. kolejka – 7-8 maja

Unia Janikowo – Świt Skolwin (Szczecin)

Stolem Gniewino – Kluczevia Stargard

KP Starogard Gdański – Bałtyk Gdynia

Polonia Środa Wielkopolska – Zawisza Bydgoszcz

Bałtyk Koszalin – Jarota Jarocin

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Sokół Kleczew

Elana Toruń – Olimpia Grudziądz

Błękitni Stargard – Kotwica Kołobrzeg

Pogoń II Szczecin – GKS Przodkowo

  1. kolejka – 14-15 maja

Pogoń II Szczecin – Unia Janikowo

GKS Przodkowo – Błękitni Stargard

Kotwica Kołobrzeg – Elana Toruń

Olimpia Grudziądz – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Sokół Kleczew – Bałtyk Koszalin

Jarota Jarocin – Polonia Środa Wielkopolska

Zawisza Bydgoszcz – KP Starogard Gdański

Bałtyk Gdynia – Stolem Gniewino

Kluczevia Stargard – Świt Skolwin (Szczecin)

  1. kolejka – 21-22 maja

Unia Janikowo – Kluczevia Stargard

Świt Skolwin (Szczecin) – Bałtyk Gdynia

Stolem Gniewino – Zawisza Bydgoszcz

KP Starogard Gdański – Jarota Jarocin

Polonia Środa Wielkopolska – Sokół Kleczew

Bałtyk Koszalin – Olimpia Grudziądz

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Kotwica Kołobrzeg

Elana Toruń – GKS Przodkowo

Błękitni Stargard – Pogoń II Szczecin

  1. kolejka – 28-29 maja

Błękitni Stargard – Unia Janikowo

Pogoń II Szczecin – Elana Toruń

GKS Przodkowo – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kotwica Kołobrzeg – Bałtyk Koszalin

Olimpia Grudziądz – Polonia Środa Wielkopolska

Sokół Kleczew – KP Starogard Gdański

Jarota Jarocin – Stolem Gniewino

Zawisza Bydgoszcz – Świt Skolwin (Szczecin)

Bałtyk Gdynia – Kluczevia Stargard

  1. kolejka – 4-5 czerwca

Unia Janikowo – Bałtyk Gdynia

Kluczevia Stargard – Zawisza Bydgoszcz

Świt Skolwin (Szczecin) – Jarota Jarocin

Stolem Gniewino – Sokół Kleczew

KP Starogard Gdański – Olimpia Grudziądz

Polonia Środa Wielkopolska – Kotwica Kołobrzeg

Bałtyk Koszalin – GKS Przodkowo

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Pogoń II Szczecin

Elana Toruń – Błękitni Stargard

  1. kolejka – 11-12 czerwca

Elana Toruń – Unia Janikowo

Błękitni Stargard – Pogoń Nowe Skalmierzyce

Pogoń II Szczecin – Bałtyk Koszalin

GKS Przodkowo – Polonia Środa Wielkopolska

Kotwica Kołobrzeg – KP Starogard Gdański

Olimpia Grudziądz – Stolem Gniewino

Sokół Kleczew – Świt Skolwin (Szczecin)

Jarota Jarocin – Kluczevia Stargard

Zawisza Bydgoszcz – Bałtyk Gdynia

  1. kolejka – 18-19 czerwca

Unia Janikowo – Zawisza Bydgoszcz

Bałtyk Gdynia – Jarota Jarocin

Kluczevia Stargard – Sokół Kleczew

Świt Skolwin (Szczecin) – Olimpia Grudziądz

Stolem Gniewino – Kotwica Kołobrzeg

KP Starogard Gdański – GKS Przodkowo

Polonia Środa Wielkopolska – Pogoń II Szczecin

Bałtyk Koszalin – Błękitni Stargard

Pogoń Nowe Skalmierzyce – Elana Toruń

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor