Osielsko sprzedaje działki budowlane

Redaktor | 3 kwi 2019 Sześć działek pod zabudowę mieszkaniową przy ul. Krzywej wystawia na sprzedaż gmina Osielsko. 17 kwietnia odbędzie się też przetarg na sprzedaż ośmiu nieruchomości gruntowych w Niemczu.

W Osielsku szykują rozbudowę GOK-u [WIZUALIZACJE]

Redaktor | 30 mar 2019 Do konkursu na projekt rozbudowy budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku zgłosiło się 18 dwuosobowych zespołów studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Wygrała praca Natalii Lis i Wojciecha Andrzejewskiego.

Mają dość wypadków w Niemczu. Apelują o budowę ronda

mk | 6 lut 2019 Krajowe Forum Samorządowe wystosowało petycję w sprawie budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Bydgoskiej z Kolonijną w Niemczu. Jeszcze w trakcie prac nad pismem doszło tam do groźnego wypadku: autobus MZK po zderzeniu z osobówką wypadł z drogi i wjechał na jedną z posesji.

Nowy radiowóz dla policjantów z Białych Błot

Redaktor | 29 lis 2018 Wójt Gminy Białe Błota, Dariusz Fundator, przekazał na ręce p.o. komendanta komisariatu asp. szt. Marcina Ćwiklińskiego kluczyki i dokumenty do nowego radiowozu współfinansowanego przez gminę.

Rycerska bitwa o Koronowo

Redaktor | 30 paź 2018 Patryk Mikołajewski wygrał pierwszą turę wyborów na burmistrza Koronowa. Startuje z ramienia KWW „Koronowo Budzi się”.

Prom z Solca popłynie za rok. Umowy podpisane

Redaktor | 13 maj 2018 Wkrótce rozpocznie się budowa promu oraz przebudowa przyczółków i dróg dojazdowych do przeprawy przez Wisłę pomiędzy Solcem Kujawskim i Czarnowem w gminie Zławieś Wielka.