Wydarzenia 3 mar 2017 | Redaktor
300 osób dostanie pracę w nowym centrum dystrybucyjnym Carrefour

Fot. Strona Urzędu Miasta Bydgoszczy

6 marca zostanie otwarte nowe centrum dystrybucyjne dla sieci handlowej Carrefour. Znajdzie w nim zatrudnienie około 300 osób.

W bydgoskim magazynie pracę znalazło już niemal sto osób wchodzących w skład kadry menedżerskiej, operacyjnej i specjalistycznej. Firma ID Logistics odpowiedzialna za uruchomienie centrum planuje poszerzać ten zespół w ramach rekrutacji wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Dalej szukamy osób, które dopiero rozpoczynają karierę w logistyce jak i tych, które posiadają już doświadczenie i wspólnie z nami chcą je dalej rozwijać. Zapewniamy ciekawą pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie, obecnej w 16 krajach na świecie, dającą możliwości rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Praca w logistyce jest naprawdę fascynująca, zachęcamy do aplikowania – mówi Małgorzata Hornig, dyrektor HR w ID Logistics Polska.

 

Obecnie ID Logistics prowadzi rekrutacje zewnętrzne na stanowisko pracownika magazynu. Bydgoskie centrum dystrybucyjne będzie zarządzało procesami magazynowania, składowania i dystrybucji towarów do 180 sklepów sieci Carrefour (27 hipermarketów, 31 supermarketów i 120 sklepów franczyzowych) położonych w północno-zachodniej części Polski.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor