Wydarzenia 17 lip 2017 | Wojciech Bielawa
41-latek przyszedł na komendę policji z amfetaminą

Amfetamina

Mieszkaniec Nakła w piątek stawił się w miejscowym komisariacie, aby podpisać się w książce dozorów. Na wizytę przyszedł z siedmioma workami amfetaminy w kieszeni. Został aresztowany na 3 miesiące.

W piątek (14.07.2017) w godzinach popołudniowych, do nakielskiej komendy stawił się 41-letni mieszkaniec Nakła. Mężczyzna musiał tego dnia podpisać się w książce dozorów, w związku z objęciem go dozorem policyjnym do prowadzonej przeciwko niemu sprawie. Zaraz po tym, jak złożył swój podpis w książce dozorów został przeszukany. Podczas tego przeszukania, w kieszeni spodni, mundurowi znaleźli 7 woreczków z białym proszkiem. Wstępne badania zabezpieczonej substancji wykazały, że w woreczkach było prawie 8g amfetaminy.

- 41-latek jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych i został zatrzymany w policyjnym areszcie, ponieważ jak się okazało, sąd wydał nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego w związku z prowadzoną przeciwko niemu sprawą. W sobotę został przewieziony do więzienia, gdzie zgodnie z postanowieniem sądu spędzi najbliższe 3 miesiące. Za posiadanie substancji psychotropowych mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawiania wolności. Sprawę oceni sąd, do którego niebawem zostaną przekazane materiały -informuje mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer Prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Wojciech Bielawa

Wojciech Bielawa Autor

Redaktor prowadzący