Wydarzenia 16 lis 2017 | Redaktor
Co w najnowszym numerze „Tygodnika Bydgoskiego”

W kioskach jest już kolejne wydanie „Tygodnika Bydgoskiego”. Znajdziecie w nim interesujące artykuły, komentarze, opinie, wywiady, recenzje. Tematem głównym jest problem rozwodów ich konsekwencje, przede wszystkim dla dzieci.

Województwo kujawsko-pomorskie jest na ósmym miejscu w kraju pod względem liczby rozwodów. Jak wynika z danych Urzędu Statystycznego rozstaje się już co trzecie małżeństwo, najczęściej w wieku 30-39 lat. Rozpad rodziny zawsze najmocniej uderza w dziecko. Gdzie szukać wsparcia?

O czym jeszcze przeczytamy w tym wydaniu „Tygodnika Bydgoskiego”?

Bydgoskie Centrum Onkologii jest jedynym w Polsce i pierwszym w Europie Środkowej ośrodkiem dysponującym aparaturą do stosowania nowatorskiej metody podawania chemii w aerozolu. O metodzie tej opowiada prof. Wojciech Zegarski, kierownik Kliniki Chirurgii Onkologicznej w Centrum Onkologii.

Wywiad: O swoim nawróceniu opowiada były gangster Paweł Cwynar.

- Niewidomi pomogli mi odkryć piękno i wymiary świata – mówi ks. Piotr Buczkowski, duszpasterz niewidomych diecezji bydgoskiej.

Oprócz tego w numerze kultura („Camerimage: filmy, gwiazdy, wystawy”), sport („Kogo kibice zobaczą w Polonii/”), lifestyle, krzyżówki, komentarze i program telewizyjny.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor