Wydarzenia 5 sie 2017 | Redaktor
Rozpoczęła się budowa Outlet Center Bydgoszcz

Tak będzie wyglądać Outlet Center Bydgoszcz powstające w sąsiedztwie marketu IKEA

Ponad 100 popularnych marek w niskich cenach, dogodny dojazd i parking na ponad 800 samochodów – tak będzie wyglądać Outlet Center Bydgoszcz. Obiekt powstanie przy ulicy Fordońskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie IKEA. Budowa właśnie się rozpoczęła.

Nike, Adidas, Reebok, Puma, New Balance, Home & Cook i Dajar to tylko niektóre marki, które zagoszczą w powstającym, największym w regionie kujawsko-pomorskim centrum outletowym. Sklepy wymienionych marek będą jedynymi w Bydgoszczy monobrandowymi punktami oferującymi swoje produkty w outletowych cenach. Oprócz odzieży, butów i dodatków będzie można zakupić tu także w meble i elementy dekoracyjne do domu, a po zakupach skorzystać z bogatej oferty restauracyjnej i spróbować kuchni m. in. azjatyckiej i tureckiej.

W obiekcie, którego powierzchnia najmu wyniesie 15 tysięcy metrów kwadratowych, będzie można znaleźć znane marki w wyjątkowo korzystnych cenach. To specyfika centrów outletowych, w których znaleźć można produkty pochodzące z końcówek kolekcji, wyprzedaży czy ekspozycji. Dzięki temu ich ceny są nawet o kilkadziesiąt procent niższe niż w tradycyjnych sklepach.

Większość powierzchni handlowej ma już najemców. Oprócz marek odzieżowych i meblowych oferta centrum outletowego zostanie wzbogacona o atrakcje rekreacyjno-rozrywkowe, planowane także jest powstanie centrum spożywcze.

Okolice marketu IKEA i Family Parku to doskonale skomunikowany region Bydgoszczy, do którego można łatwo dojechać z każdego obszaru miasta. Ulica Fordońska jest jedną z głównych arterii łączącej Bydgoszcz z Toruniem, dzięki czemu bez stania w korkach do Outlet Center Bydgoszcz będzie można dojechać także spoza miasta. W sąsiedztwie obiektu nie będzie problemu z parkowaniem – klientom zostanie udostępniony duży parking mieszczący ponad 800 samochodów.

To nie pierwszy sklep w Polsce budowany przez Outlet Center Retail Management. Obiekty tej firmy funkcjonują już w Lublinie, Białymstoku i Cieszynie. Otwarcie bydgoskiego Outlet Center planowane jest na czerwiec przyszłego roku.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor