Wydarzenia 14 lip 2017 | Redaktor
Rozpoczyna się remont ulicy Sułkowskiego

W poniedziałek (17 lipca) rozpocznie się remont nawierzchni ul. Sułkowskiego. To kolejny etap prac na ważnej trasie na osiedlu Leśnym. W ubiegłym roku powstało rondo na skrzyżowaniu z ul. Modrzewiową oraz zmodernizowano pętlę autobusową z dworcem kolejowym.

Remont nawierzchni zaplanowano na najbardziej zniszczonym odcinku - od ul. 11 Listopada do Modrzewiowej. Przebudowana zostanie też zatoka autobusowa. W związku z pracami przystanek Leśne w kierunku dworca będzie czasowo zawieszony. Pasażerowie będą mogli korzystać z blisko położonych sąsiednich przystanków na pętli lub Sułkowskiego/ Czerkaska. Przystanek Leśne w kierunku centrum zostanie cofnięty o około 50 m do zatoki. Nie będzie wolno tam parkować. Roboty utrudniające w sposób znaczący ruch będą prowadzone w godzinach wieczornych i nocnych. Natomiast rozbiórki i prace brukarskie toczyć mają się w dzień.

Remont Sułkowskiego ma zakończyć się na początku września.

Także w poniedziałek rozpoczyna się też przebudowa odcinków ulic Zamczysko i Pod Skarpą. Ulica Zamczysko będzie nieprzejezdna. Trasę z Myślęcinka do Fordonu najlepiej pokonywać ulicami Kamienną, Inwalidów i Lewińskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor