Wydarzenia 7 lut 2017 | Magdalena Liczkowska
Rusza sprzedaż biletów na EURO U21. Ceny na każdą kieszeń

Od 21 lutego można kupować bilety na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej do lat 21, które odbędą się w sześciu polskich miastach m.in. w Bydgoszczy. Warto się spieszyć, ponieważ obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Rozgrywki odbędą się w dniach 16-30 czerwca 2017 r. W Bydgoszczy, jednym z sześciu miast-gospodarzy turnieju, rozegrane zostaną mecze fazy grupowej. Na stadionie Zawiszy kibice będą mogli podziwiać zmagania młodzieżowych reprezentacji Portugalii, Macedonii, Hiszpanii i Serbii. Ta ostatnia z grup będzie miała w naszym mieście swoją bazę. Tutaj też Serbowie rozegrają wszystkie mecze fazy grupowej.

 

Cały turniej obejmie 21 spotkań, które na żywo będzie mogło śledzić ponad 300 tys. fanów piłki nożnej. Po uruchomieniu sprzedaży kibice otrzymają możliwość nabycia maksymalnie 8 wejściówek. Bilety będą dostępne wyłącznie on-line za pośrednictwem strony www.u21poland.com/bilety/. Warto się spieszyć, ponieważ obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

 

Do sprzedaży trafią dwie kategorie biletów - pierwsza zawierająca miejsca wzdłuż linii bocznych boiska oraz druga obejmująca strefy za bramkami oraz w narożnikach trybun. Ceny biletów różnią się w zależności od fazy turnieju oraz kategorii. Najtańsze będą kosztować 15 zł (faza grupowa, 2 kategoria), a najdroższe 40 zł (finał, 1 kategoria).

Magdalena Liczkowska

Magdalena Liczkowska Autor

Redaktor/PR