Wydarzenia 28 wrz 2017 | Redaktor
„Skarby Ziemi” będzie można zobaczyć w Bydgoszczy

Targi Minerałów i Biżuterii „Skarby Ziemi” powracają do Bydgoszczy. Ich IV edycja odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (30.09-1.10) w hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 przy ul. Świętej Trójcy 37.

Na targach pojawią się wystawcy z całej Polski, którzy zaprezentują skamieniałości, minerały, muszle, motyle, a także unikalną, autorską biżuterię. Nie zbraknie firm zajmujących się produkcją i importem wyrobów z kamieni szlachetnych m.in. lamp, witraży, świeczników czy figurek. Artyści plastycy i projektanci biżuterii przygotują unikalne ozdoby z dodatkami m.in. kamieni naturalnych, bursztynu, szkła weneckiego czy ceramiki. Również ci, którzy samodzielnie tworzą biżuterię będą mogli zaopatrzyć się w niezbędne do tego celu materiały – akcesoria jubilerskie, koraliki, oczka i inne potrzebne produkty. Atrakcją „Skarbów Ziemi” będzie konkurs, w którym będzie można wygrać złoty pierścionek z brylantem.

Targi zostały przeniesione z obiektów Zawiszy do hali sportowej ZSM nr 1 przy ul. Świętej Trójcy 37. „Skarby Ziemi” można odwiedzać w sobotę od 10 do 18 oraz w niedzielę od 10 do 17.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor