Strażaków-ochotników z Dobrcza czeka gruntowny remont! Gmina pozyskała dofinansowanie na modernizację remizy
Wydarzenia
6 lut 08:41
| Redaktor
fot. facebook/Gmina dobrcz
Remiza OSP w Dobrczu stanowi kluczowy element lokalnego systemu ratowniczo-gaśniczego. Remont ma poprawić efektywność działań i warunki pracy strażaków.
Inne z kategorii
Fordon mówi „nie” wysokiej zabudowie. Ponad sto osób na spotkaniu w sprawie Górek Fordońskich
Wydarzenia
Dzisiaj 13:06
Region szykuje się na falę upałów. Temperatury mogą przekroczyć 35 stopni!
Wydarzenia
Dzisiaj 11:55
Budynek czeka kompleksowa modernizacja. Ma działać lepiej, być trwalszy i otwarty dla mieszkańców, którzy będą tu uczestniczyć w różnych wydarzeniach i spotkaniach. Zostanie też przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Na ten cel gmina pozyskała niemal 250 tysięcy złotych z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027.
Dokładny harmonogram i zakres prac zostanie przedstawiony wkrótce.