Wydarzenia 2 lip 2019 | Redaktor
Święto zumby i food trucków. „Kolacja na Wyspie” już niebawem [ZAPROSZENIE]

Lato z zumbą Fitness-Bydgoszcz/ facebook

Food trucki, maraton zumby, animacje, dmuchańce i konkursy - to tylko niektóre z atrakcji, które będą czekać na bydgoszczan w sobotę i niedzielę (13-14 lipca) na Wyspie Młyńskiej.

To już kolejna edycja „Kolacji na Wyspie” - eventu z licznymi atrakcjami i biesiadą w sercu miasta. Do tej pory organizatorzy zaprosili bydgoszczan m.in. na wydarzenia w stylu włoskim, amerykańskim, bohaterem jednej z kolacji była kuchnia polska, a innych - zdrowy styl życia i siatkówka. 

W tym roku organizatorzy łączą siły z inicjatywą Pawła Paczyńskiego - „Lato z Zumba Fitness w Bydgoszczy”, która odbędzie się w sobotę (13 lipca). Impreza ma charakter otwarty, może w niej wziąć udział każdy, bez względu na kondycję czy doświadczenie. Do tańca zachęcą publiczność instruktorzy z całej Polski oraz przybyły z Hiszpanii Seluco Fernandez. Instruktorzy udowodnią, że można tańczyć w każdym wieku. Zumbie dadzą się porwać zarówno dorośli, jak i dzieci. After Party po pierwszym, „zumbowym” dniu Kolacji, odbędzie się w klubie Ava 3.0.

W trakcie imprezy będą zbierane środki finansowe dla dwóch fundacji: Ostatnia Przystań i Odjazdowo Nieograniczeni.

Kulinarną część wydarzenia będą reprezentowały restauracje na kółkach, czyli popularne food trucki, które na tę okazję zjadą się z różnych miejsc Polski. Około 15 mobilnych restauracji zaoferuje bydgoszczanom przysmaki kuchni z różnych stron świata. Będzie można skosztować specjałów m.in. kuchni latynoamerykańskiej, azjatyckiej czy meksykańskiej. Podczas imprezy nowe smaki odkryją także smakosze potraw z grilla, kanapek z wołowiną czy burgerów. W menu „Kolacji na Wyspie” znajdą się także zapiekanki w nowej odsłonie i frytki w zakręconym wydaniu oraz hiszpańskie paluchy churros, a do tego orzeźwiające trunki oraz naturalna lemoniada. A na deser... pączki, naleśniki, shake i lody.

Food trucki będa kusić zapachami na Wyspie Młyńskiej przez cały weekend. W sobotę od godz. 12.00 do 22.00 i w niedzielę od godz. 12.00 do 20.00. Wstęp na imprezę jest wolny.

Z myślą o najmłodszych podczas dwóch dni eventu zaplanowano liczne atrakcje m.in. dmuchańce, animacje, zabawy i konkursy.

fot. Anna Kopeć

Harmonogram imprezy

Sobota (13 lipca)

  • 12. 00 – rozpoczęcie
  • 14.30 – Zumba Kids
  • 15.40 - oficjalne bicie rekordu w robieniu GLUTA
  • 16.00 – Zumba Maraton
  • 21.30 – after Party w klubie Ava 3.0

Niedziela (14 lipca)

  • 12.00 - rozpoczęcie                        
  • 20.00 - zakończenie

Więcej informacji na oficjalnej stronie na Facebooku.

Fotorelacje z poprzednich edycji wydarzenia:

Kolacja na wyspie [fotorelacja]

Trzecia odsłona kolacji na wyspie [zdjęcia]

Kolacja na wyspie [zdjęcia]

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor