Wydarzenia 13 sie 2017 | Redaktor
Tak bawiliśmy się podczas „Fit Festiwalu” [GALERIA ZDJĘĆ]

Grzegorz Parczewski, szef kuchni Villa Calvados poprowadził warsztaty kulinarne / fot. Anna Kopeć

W sobotę pod patronatem Tygodnika Bydgoskiego odbyła się druga tegoroczna edycja „Kolacji na Wyspie”. Impreza przebiegała pod znakiem fit. Co czekało na gości na Wyspie Młyńskiej? Koncerty, pokazy sportowe i kulinarne, strefa food tracków a także mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Podczas imprezy wystąpili półfinaliści programu „Mam talent” – kobieta-guma Karolina Gajewska i Mateusz „Kofi” Kufel, który genialnie kozłuje piłkami.

Warsztaty kulinarne poprowadził szef kuchni Villa Calvados Grzegorz Parczewski - Mistrz Świata BBQ i zdobywca Oskara Kulinarnego. Zaprezentował jak przygotować pyszny posiłek w stylu fit.

Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji. Były dmuchane zamki, tory przeszkód, place zabaw, a zabawę umilali animatorzy z fundacji Wiatrak.

Goście „Fit Festiwalu” wzięli udział w zajęciach poprowadzonych przez trenera personalnego Igora Bilinskyiego, a także warsztatach prowadzonych przez instruktorów z Klubu Sportowego Centrum. Uczestnicy imprezy mogli także spróbować swoich sił na trampolinach i w symulatorze gry w golfa. Była także okazja, by skonsultować się z dietetykiem. Wieczorem na scenie odbył się koncert zespołu Roan.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor