Wydarzenia 12 sie 2017 | Redaktor
Trwa „Fit Festiwal” na Wyspie Młyńskiej. Zapraszamy!

fot. wb

Mnóstwo atrakcji dla dzieci, food trucki, pokazy fitness, kino letnie i wybory Miss Tygodnika Bydgoskiego. Zapraszamy na Wyspę Młyńską, gdzie w sobotę bawimy się aż do północy.

Druga edycja imprezy „Kolacja na Wyspie” odbywa się pod znakiem fit. Od rana na scenie rozstawionej na Wyspie Młyńskiej odbywają się zajęcia poprowadzone przez trenera personalnego Igora Bilinskyiego oraz instruktorów zumby i pole dance. Wszyscy mogą także spróbować swoich sił na trampolinach i w symulatorze gry w golfa. Podczas imprezy uczestnicy mogą się także skonsultować się z dietetykiem. W sobotnie popołudnie obecni zobaczyli także występy półfinalistów programu „Mam talent” – kobiety-gumy Karoliny Gajewskiej i Mateusza „Kofiego” Kufla, który pobiegł wykonuje niezwykła ewolucje kozłując przy tym piłką.

O godzinie 19 będzie można wylicytować niezwykły rower bydgoskiej firmy GOODY Cycles. Na ramie jednośladu podpisy złożyli wszyscy członkowie polskiej kadry, którzy wzięli udział Mistrzostwach Europy U23 w Lekkiej Atletyce Bydgoszcz 2017. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na Fundację Bezpieczny Świat.

Dodatkową atrakcją sobotniej imprezy będą Wybory Miss „Tygodnika Bydgoskiego”. Uczestniczki z Bydgoszczy i okolic przygotowują się do występu pod okiem wicemiss Polski 2007, Anny Padée-Kruszczak. Zaprezentują się publiczności w stroju codziennym, fitness i koktajlowym.

Tradycyjnie Kolacja na Wyspie zakończy się plenerową projekcją filmu – tym razem w kinie letnim „Diabeł ubiera się u Prady”. Przed projekcją wystąpi zespół Roan.

 

Wieczór z „Kolacją na Wyspie”

18.45 Wybory Miss „Tygodnika Bydgoskiego” – kandydatki będą prezentować się przez cały wieczór podczas kolejnych wyjść na scenę. Podczas wyborów odbędzie się licytacja roweru Goody Cycles. Dochód z niej zostanie przekazany na Fundację Bezpieczny Świat

19.10 i 19.40 Pokazy gimnastyczne Karoliny Gajewskiej – półfinalistki programu ,,Mam talent”

20.25 Ceremonia wręczenia nagród w Wyborach Miss „Tygodnika Bydgoskiego”

20.50 Występ zespołu Roan

22.00 Projekcja filmu ,,Diabeł ubiera się u Prady”

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor