Wydarzenia 4 paź 2018 | Redaktor
Weekendowe zmiany na Wojska Polskiego

materiał ilustracyjny / fot. Pixabay

Na Kapuściskach trwa przebudowa trasy tramwajowej. Na weekend wykonawca zaplanował prace bitumiczne. W związku z tym od piątku do poniedziałku (5-8 października) zmieni się organizacja ruchu w tym rejonie.

Trwa przebudowa trasy tramwajowej wzdłuż ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego do ul. Chemicznej. Rozpoczyna się kolejny etap prac. Wykonawca będzie układał warstwę ścieralną na jezdni ul. Wojska Polskiego o rondzie na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Chemicznej. Planowane prace będą wykonywane na południowej jezdni ul. Wojska Polskiego i ul. Chemicznej.

W związku z tym od piątku (5 października) do poniedziałku (8 października) zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. W piątek (5 października) ruch pojazdów w kierunku Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego zostanie poprowadzony południową jezdnią ul. Wojska Polskiego. Natomiast w kierunku centrum pojedziemy tak jak dotychczas.

We sobotę (6 października) ruch pojazdów będzie prowadzony północną jezdnią (dwukierunkowo), a wloty na rondo będą uruchamiane wahadłowo.

W niedzielę (7 października) brak utrudnień w stosunku do trwającej obecnie organizacji ruchu.

W poniedziałek (8 października) ruch pojazdów będzie prowadzony południową jezdnią ul. Wojska Polskiego, a wloty na rondo będą uruchamiane wahadłowo.

Źródło: ZDMiKP

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor