Wydarzenia 19 maj 2017 | Redakcja
Z Tomaszem Gollobem jest lepiej. Odzyskał czucie w nogach

Tomasz Gollob / fot. Facebook Tomasz Gollob

Dobre wieści napływają z bydgoskiego szpitala wojskowego. Stan zdrowia Tomasza Golloba poprawia się. Żużlowiec odzyskał czucie głębokie w nogach.

 

 

O poprawie stanu zdrowia najbardziej utytułowanego żużlowca w historii Polski informuje „Przegląd Sportowy”: Żużlowiec niemal w pełni odzyskał już czucie głębokie w nogach, a to oznacza, że zdaje sobie sprawę z ułożenia nóg w pozycji leżącej, a podczas ćwiczeń orientuje się za którą jest dotykany przez lekarzy i rehabilitantów – donosi gazeta.

- Powrót czucia głębokiego daje cień nadziei na powrót pełnego czucia w nogach. Tomek może równie dobrze zatrzymać się na tym etapie i już nigdy nie odzyskać pełnego czucia, jak również za kilka lat stanąć o własnych siłach – tłumaczy na łamach „PS” profesor Marek Harat,

Tomasz Gollob w najbliższych dniach zostanie przeniesiony z oddziału neurochirurgii na odział rehabilitacji. Żużlowiec już teraz przechodzi intensywną rehabilitację, jest poddawany zabiegom fizykoterapii, a także niemal codziennie jest pionizowany.

Redakcja Autor