Zdrowie i uroda 1 mar 2021 | Redaktor
Czemu służy baza do hybryd? [MATERIAŁ PARTNERA]

Hybrydowy manicure to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów zdobienia paznokci. Utwardzanie specjalnego lakieru wymaga co prawda skorzystania z lampy LED lub UV, ale efekt jest znacznie trwalszy, a do tego pozwala stworzyć na paznokciach niepowtarzalne wzory, takie jak marmur, ombre, sweterek snake skin i wiele innych! Twój manicure będzie potrzebował czegoś jeszcze. Chodzi o bazę pod paznokcie hybrydowe. Do czego służy? Czy jest niezbędna? Po jakie produkty warto sięgnąć? Ten artykuł to kompendium wiedzy o bazach hybrydowych!

Rak nie czeka, liczy się czas

Zdrowie i uroda 17 cze 17:28

Żucie gumy: czy to jest zdrowe?

Zdrowie i uroda 5 cze 16:08

Baza hybrydowa to nieodłączny element udanej stylizacji. Dlaczego? Ponieważ to właśnie ona tworzy przyczepne podłoże dla lakieru! Mocna baza pod hybrydy wypełnia ubytki i wyrównuje powierzchnię płytki paznokcia. To dzięki niej manicure staje się trwały, a lakier zyskuje większą odporność na odpryski. Zastosowanie bazy hybrydowej jest kluczowym elementem dobrze wykonanego zabiegu. Jeśli z niej zrezygnujesz, maniucre nie będzie trwały, a lakier już po kilku dniach zacznie pękać lub odpadać.

Mocna baza do hybrydy to podstawa!

Jaka baza pod paznokcie hybrydowe będzie tą najlepszą? W sklepach znajdziemy kilka rodzajów tego produktu. W większości przypadków wystarczy sięgnąć po jego klasyczną odmianę. Produkty o rzadszej konsystencji polecane są osobom początkującym. Gęsta hybrydowa baza to rozwiązanie, które wymaga nieco większej wprawy w nakładaniu i operowaniu pędzelkiem. W ofercie wielu sklepów znajdziemy również bazy żelowe. Oprócz tego, że zwiększają przyczepność lakieru, wyrównują i chronią płytkę paznokcia, pozwalają również na jej minimalne przedłużenie. Nowością na rynku jest mleczna baza hybrydowa, która zawiera w swoim składzie specjalny mleczny pigment. Jego charakterystyczna barwa zapewnia świetne właściwości maskujące. Produkt ten idealnie sprawdzi się jako podkład pod jasne, neonowe lub pastelowe kolory. Za jego sprawą zyskają one na nasyceniu. W wielu przypadkach hybrydowa baza o takich właściwościach pozwoli na zastosowanie tylko jednej warstwy lakieru!

Mocna hybrydowa baza: SPA dla Twoich paznokci!

Wybierając hybrydową bazę, powinnaś koniecznie zwrócić uwagę na jej skład. Wiele produktów kusi podejrzanie niską ceną. Musisz jednak uważać! Zdecydowanie nie powinnaś wybierać tych, które w swoim składzie zawierają szkodliwe substancje, takie jak formaldechyd, toluen lub DPB. Pamiętaj, że baza hybrydowa ma bezpośredni kontakt z płytką Twoich paznokci. To ona stanowi podstawę manicure’u. Co gorsza, jeśli dojdzie do reakcji alergicznej, możesz zniszczyć nie tylko swoje paznokcie, ale również zdrowie! Jeśli chcesz zadbać o swoje paznokcie, wybieraj produkty dobrej jakości, które w swoim składzie posiadają jak najmniej substancji uczulających.

Baza odżywcza pod hybrydę: zdrowe i mocne paznokcie

Często słyszy się o tym, że posiadaczki łamliwych paznokci nie mogą w pełni cieszyć się idealnym manicure’em, bo już po kilku dniach od nałożenia lakieru, ten zaczyna odpadać. Nie da się ukryć, że warto wówczas zainwestować w odpowiednie suplementy diety, bogate w wapń, magnez, biotynę, krzem, cynk, żelazo, witaminy z grupy B, witaminę A, kwas foliowy oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Co ważne, istnieje również rozwiązanie, które pomoże wzmocnić paznokcie od zewnątrz. To baza odżywcza pod hybrydę. Produktami, na które warto zwrócić szczególną uwagę są Vitamin Base firmy Sey oraz Vitamin Base od CosmeticsZone. Ich ceny zaczynają się już od 25 złotych.

Reklama

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor