Zdrowie i uroda 26 kwi 2020 | Redaktor
Piękno dla Bohaterek – bony dla bydgoskiej służby zdrowia

Takie bony - wypisane - otrzymały już kobiety walczące z COVID-19 w niektórych miejscowościach kraju/„Ratujmy Polskie Piękno”, Facebook

Zrzeszone w ramach akcji ,,Ratujmy Polskie Piękno”, dedykujemy bony na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie kobietom, które na co dzień walczą o życie innych, często narażając przy tym swoje własne – informuje Angelika Taczyńska, przedstawicielka akcji „Ratujmy Polskie Piękno” w Bydgoszczy.

Pomysłodawcy inicjatywy, w ramach której salony kosmetyczne i fryzjerskie oferują bony upominkowe jako prezent dla służby zdrowia jest Monika Mroczka z Olsztyna, właścicielka Studia Stylizacji Rzęs. Akcja „Ratujmy Polskie Piękno” działa w całym kraju i kontaktuje się za pośrednictwem grupy pod tą nazwą na Facebooku. Ma na celu wyrażenie wdzięczności służbie zdrowia, która w czasach pandemii koronawirusa z narażeniem własnego życia dba o zdrowie i życie innych. 

– Mimo że sami jesteśmy w kryzysie, w imię solidarności społecznej chciałybyśmy zobrazować olbrzymią wdzięczność drzemiącą w naszych sercach. Zrzeszone w ramach akcji „Ratujmy Polskie Piękno”, dedykujemy bony na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie kobietom, które na co dzień walczą o życie innych, często narażając przy tym swoje własne – informuje Angelika Taczynska, która jest właścicielką Beauty salon w Bydgoszczy i przedstawicielką tej akcji w naszym regionie. 

Chętne salony fryzjerskie, kosmetyczne i odzieżowe mogą również włączyć się do akcji i zaproponować darmowe vouchery dla bydgoskiej służby zdrowia, tym samym dołączyć się do podziękowań: „Drodzy lekarze, drogie pielęgniarki, chciałybyśmy Was serdecznie zaprosić na wybrany zabieg do naszego salonu, kiedy efekt pandemii się skończy. Jest to nasz niewielki wkład, który możemy zrobić, by nadać trochę barw tej ponurej sytuacji i uczynić te dni piękniejszymi. Nie jesteście same. Całe społeczeństwo Was wspiera i dopinguje w tej walecznej walce z COVID-19” – pisze Angelika Taczyńska.

kp

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor